Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
Meie koduleht on uuendamisel, info liikumine piiratud!
Koduleht saab korda novembris!
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
1
2
3
4
5
9
11
12
16
17
18
19
22
25
29
    


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
00.11 JÄÄHOKI: JÕUD MV kohtadel
00.11 Koolinoorte korvpalli MV 5.-7.klass T+P EDASI LÜKATUD!
00.11 Koolinoorte korvpalli MV 10.-12.kl. T+P EDASI LÜKATUD!
06.11 JÕUTÕSTMINE: maakonna MV Märjamaal
07.11 LASKMINE: Jõud MV õhkrelvadest Haapsalus
08.11 PARIMATE SPORTLASTE kandidaatide esitamine kuni 21. november
10.11 KOOSOLEK: juhatus Raplas
13.11 LASKMINE: 46. Raplamaa auhinnavõistlus õhkrelvadest Raplas
13.11 LASKMINE: Eesti seenioride MV õhkrelvadest Raplas
14.11 KABE: Rapla Sügisturniir ja Rapla SVK MV Raplas
14.11 JOOKS: 39. Rapla Talvejooks, Liikumissari etapp
14.11 LASKMINE: õhkrelvade Eesti juunioride MV Raplas Sadolin Spordihoones
15.11 Koolinoorte "Osavaim korvpallur" ajavahemik 15.11-15.12.2021 koolides
20.11 JÕUTÕSTMINE: Eesti MV lamades surumises (varustusega) Kilingi-Nõmmel Pärnumaal
20.11 MALE: JÕUD MV kiirmales ONLINE`s Vint.ee portaalis
20.11 JÕUSPORT: Jõud meistrivõistlused tõstmises Albu, Järvamaal
20.11 SULGPALL: maakonna MV paaris-segapaaris mängudes Märjamaal
21.11 PARIMATE SPORTLASTE kandidaatide esitamine kuni 21. november
21.11 Paremate koolisportlaste tulemuste esitamine.
23.11 JÕUD Sügisseminar Haapsalu
23.11 EOK infotund Tallinnas
24.11 JÕUD Sügisseminar Haapsalu
26.11 Koolinoorte sulgpalli MV Raplas 9.30
27.11 LAUATENNIS: seeriavõistluse 2021/2022 2.etapp Märjamaa spordihoones.
28.11 MAADLUS: Jõud MV kreeka-rooma, vaba- ja naistemaadluses Türil
28.11 LAUATENNIS: Maakonna võistkondlikud MV Valtu Spordimajas
28.11 SULGPALL: maakonna MV üksikmängudes Rapla Sadolin Spordihoones
30.11 Koolinoorte 1.-3.klasside rahvastepall T+P+segav. Raplas 9.00