Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
XXX Rapla Võidujooks Võidupühal, 23. juunil start RÜG staadionil 13.00
JOOKS: Selveri suurjooks 27.05 Raplas
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
   
1
5
6
9
13
15
22
23
26
27
28
   


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
02.02 EKSL "Osavaim korvpallur" finaal
03.02 SUUSATAMINE: (KoMo KV V etapp ja maakonna MV klassika sprint Raplas) EDASI LÜKATUD!
03.02 KABE: Ehase mälestusturniir, maakonna MV Kaius
03.02 KABE: XXVI Talimängude kabeturniir Kaiu kooli võimlas
04.02 JALGPALL: RJK Saalikarikad 2018 Rapla Sadolin Spordihoones
04.02 MALE: XXVI Talimängude maleturniir Kaiu kooli võimlas
07.02 15. Eesti omavalitsusjuhtide talvine mitmevõistlus
08.02 15. Eesti omavalitsusjuhtide talvine mitmevõistlus
08.02 Koolinoorte sisekergejõustiku EV
10.02 JALGPALL: RJK Saalikarikad 2018 Rapla Sadolin Spordihoones
11.02 SAALIHOKI: MV IX etapp Rapla Sadolin Spordihoones
11.02 LAUATENNIS: seeriavõistluse 5.etapp Kohila Spordihoones
11.02 SUUSATAMINE: XXVI Talimängude suusavõistlus, KoMo KV I etapp ja maakonna MV vabatehnika lühidistantsid Raplas
11.02 JALGPALL: Saalijalgpalli MV Märjamaa Metsanurga Spordihoones
12.02 Koolinoorte 6.-9.klass(T+P) korvaplli MV juhend+ajakava
14.02 Koolinoorte 1.-3.klass rahvastepall (T+P+segav.)
16.02 Koolinoorte kabe võistkondlik EV
17.02 LUMELAUD: Laager Raplamaa noortele Palukülas
18.02 JALGPALL: RJK Saalikarikad 2018 Rapla Sadolin Spordihoones
18.02 LUMELAUD: Laager Raplamaa noortele Palukülas
19.02 Koolinoorte spordimälumäng "Bumerang"
20.02 Koolionoorte miniliiga võrkpall 4.-6.klass T+P
21.02 Koolinoorte paaristeatesuusatamine algus 13.00
21.02 Koolinoorte paaristeatesuusatamine algus 13.00
24.02 JALGPALL: XXVI Talimängude valdadevaheline turniir Rapla Sadolin Spordihoones - EV100
25.02 LUMELAUD: Paluküla freestyle lumelaua ja suusavõistlus 2018, maakonna MV
25.02 SAALIHOKI: MV X etapp Paikuse Spordihoones
25.02 JALGPALL: RJK Saalikarikad 2018 Rapla Sadolin Spordihoones
25.02 LUMERADA: Talimängude autode lumerajavõistlus Kaius Karitsal!
25.02 LAUAMÄNGUDE MITMEVÕISTLUS: JÕUD MV Koerus