Webbyt
Webbyt
UUDISED  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
JOOKS: Rapla XXIII Jüriöö jooks 19.04
Koolinoorte "0savaim võrkpallur" Kohilas 16.04
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
   
1
5
6
12
15
18
19
22
23
24
26
29
30
31


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
02.03 Koolinoorte "A" klassi paarisvõrkpalli MV (T+P)
03.03 Eestimaa Omavalitsuste Talimängud Viljandis
03.03 SUUSATAMINE: Rapla valla lahtised võistlused Vesiroosi terviserajal korraldab Rapla SVK
03.03 KERGEJÕUSTIK: Kohila Hallivõistlus Kohila Spordikompleksis
04.03 Eestimaa Omavalitsuste Talimängud Viljandis
04.03 SUUSATAMINE: KoMo KV II etapp ja maakonna MV klassika lühike Pirgu Terviserajal Selis
07.03 UJUMINE: XXVI Talimängude ujumisvõistlus Valtu ujulas
07.03 SUUSATAMINE: KoMo KV III etapp ja maakonna MV vabatehnika sprint Rapla Vesiroosi Terviseradadel
08.03 EKSL 1.-3.klasside rahvastepalli finaal (T+P)
09.03 Koolinoorte teatesuusatamise EV
10.03 EKSL võimlemisfestival
10.03 SANGPOMM: XXVI Talimängude rebimisvõistlus Valtu Spordimajas
10.03 KOROONA: XXVI Talimängude turniir Valtu Spordimajas
10.03 DISCGOLF: XXVI Talimängude üksikmäng Kaereperes
10.03 JUHTKONNAVÕISTLUS EV 100: XXVI Talimängude suurvõistlus Kaereperes, Valtu Spordimajas
10.03 MÄLUMÄNG EV 100: XXVI Talimängude mnemoturniir Valtu Seltsimajas
11.03 LAUATENNIS: Maakonna MV Valtu Spordimajas
11.03 JALGPALL: RJK Saalikarikad 2018 Rapla Sadolin Spordihoones
11.03 LAUATENNIS: XXVI Talimängude turniir Valtu Spordimajas
11.03 SUUSATAMINE: KoMo KV IV etapp ja maakonna MV vabatehnika pikk Palukülas
13.03 Koolinoorte Tähelepanu, start maakonna võistlus
14.03 Koolinoorte jalgpalli Osavusfestival 1.-3.klass ja 4.-5.klassid
16.03 Koolinoorte lauatennise võistkondlik EV
17.03 LAUATENNIS: seeriavõistluse 6. etapp Järvakandi Koolis
17.03 SULGPALL: Maakonna MV paarismängudes Rapla Sadolin Spordihoones
20.03 Koolinoorte male võistkondlik EV
21.03 Koolinoorte TV 10 OS I I I etapp
21.03 Koolinoorte 10.-12.klasside saalijalgpalli juhend+ajakava(P) -10.00
25.03 SAALIHOKI: MV X etapp Rapla Sadolin Spordihoones
25.03 LASKMINE: Jõud meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises Haapsalus
27.03 Koolinoorte "B"-klassi paarisvõrkpalli MV (T+P)
27.03 Koolinoorte "A" klassi paarisvõrkpalli MV (T+P)
28.03 Koolinoorte ujumise MV