Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
Pirgu terviseraja VII jooks 13. okt
SAALIHOKI: MV I etapp Rapla SSH 21.10
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
      
1
2
4
9
10
12
13
15
20
23
24
25
26
30
     


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
03.04 EKSL Tähelepanu, start poolfinaal väikesed koolid
05.04 EKSL jalgpalli osavusfestivali finaal 4.-5.klassid
06.04 EKSL Tähelepanu, start poolfinaal suured koolid
07.04 LAUATENNIS: seeriavõistluse 7. etapp Valtu Spordimajas
08.04 LAUAMÄNGUDE MITMEVÕISTLUS: Eesti MV Valtu Spordimajas
08.04 LAUAMÄNGUDE MITMEVÕISTLUS: maakonna MV Valtu Spordimajas
11.04 ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa orienteerumispäevak Raikkülas
11.04 Koolinoorte 1.-3.klasside saalijalgpall (T+P+segav.) AJAKAVA
14.04 EKSL Tähelepanu, start finaal
16.04 Koolinoorte "Osavaim võrkpallur" Kohilas 11.00
17.04 JÕUD kevadseminar Vinni Pajustis
18.04 JÕUD kevadseminar Vinni Pajustis
18.04 Koolinoorte 1.-5.klasside jalgpalli MV juhend+ajakava Kaereperes
18.04 JOOKS: Paka mäe jooks 2018 Raikkülas
19.04 JOOKSMINE: Rapla XXIII Jüriöö jooks
19.04 KOOSOLEK: EOK+Kultuurimiisterium+4 valda+spordiaktiiv Raplas
21.04 VIBULASKMINE: maakonna MV ja Oliver Puri XV mälestusvõistlus Järvakandis
21.04 59. Jüriöö teatejooks Tartus
22.04 MAADLUS: Jõud MV kreeka-rooma, vaba- ja naistemaadluses Põlvas
22.04 SULGPALL: Maakonna MV üksikmängudes Rapla Sadolin Spordihoones
27.04 KERGEJÕUSTIK: Raplamaa MV ja Rapla SVK MV murdmaajooksus Rapla Vesiroosi Terviseradadel
28.04 LAUATENNIS: Ennu Soodla XXIX mälestusvõistlused Alu Spordihoones
28.04 KIIRMALE: maakonna MV ja Rapla SVK MV Raplas
28.04 JÕUTÕSTMINE: maakonna KV klassikalises jõutõstmises Märjamaal
28.04 VÕRKPALL: Maakonna MV mehed ja naised - Meistriliiga Rapla SS
29.04 SAALIHOKI: MV XII etapp ja autasustamine Rapla Sadolin Spordihoones
29.04 VÕRKPALL: Maakonna MV rahvaliiga Kabalas