Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
Pirgu terviseraja VII jooks 13. okt
SAALIHOKI: MV I etapp Rapla SSH 21.10
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
 
3
6
8
11
13
14
21
22
24
25
26
31
  


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
01.05 RATTASPORT: KoMo I etapp ja maakonna MV maanteeratta MNT eraldistart Juurus
01.05 KERGEJÕUSTIK: Järvakandi heidete päev
02.05 KERGEJÕUSTIK: Kohila jooksusari 1500m
04.05 SULGPALL: Rapla maakonna võistlused õpilastele Rapla Sadolin Spordihoones 9.30
05.05 RATTASPORT: KoMo II etapp maastikuratta MTB XCO kross Kohilas
05.05 MOTOKROSS: Eesti KV etapp noortele Kuimetsas
07.05 Koolinoorte 1.-5.klasside korvpalli EV juhend+ajakava 9.20
07.05 Koolinoorte korvpalli üldarvestus
09.05 RMSL ÜLDKOOSOLEK Raplas
09.05 KORVPALL: maakonna MV Playoff mängud Alu Spordihoones
10.05 Koolinoorte murdmaajooksu MV
12.05 MAADLUS: Jõud MV sumos Rakveres
12.05 ORIENTEERUMINE: OK Orvand sprindi AV Tarsil
12.05 MAADLUS: XXX Kehtna Liud 2018 Rapla Sadolin Spordihoones
12.05 KORVPALL: maakonna MV finaalmängud Alus, meistriks tuli BC Rapla
15.05 Koolinoorte TV 10 OS I V etapp
15.05 Koolinoorte kergejõustiku EV (Kohila piirkond)
16.05 Koolinoorte kergejõustiku EV (Rapla piirkond)
16.05 EKSL kergejõustiku võistlus
17.05 Koolinoorte kergejõustiku EV (Järvakandi piirkond)
18.05 Rapla VG kooliolümpia
19.05 LASKMINE: JÕUD MV Elvas
19.05 DISCGOLF: maakonna MV Märjamaal, Järta rajal
19.05 MALE EV100: P.Kerese 29. mälestusturniir Raplas
20.05 LASKMINE: JÕUD MV Elvas
23.05 ORIENTEERUMINE: Ülemaailmne O-päev - RMK EOP Raplamaa orienteerumispäevak Palukülas
23.05 Koolinoorte kergejõustiku MV
27.05 JOOKS: VI Rapla Selveri Suurjooks
28.05 Koolinoorte TV 10 OS mitmevõistlus
29.05 Koolinoorte TV 10 OS mitmevõistlus II päev
30.05 Koolinoorte kergejõustiku EV (Märjamaa piirkond)