Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
PIRGU TERVISERAJA AASTAPÄEVAJOOKS 12.okt.
LAUATENNIS: Raplamaa seeriavõistluse 2. etapp Märjamaal 19.okt.
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
    
4
5
8
18
20
21
25
26
27
28
  


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
00.02 Koolinoorte suusatamise EV
01.02 EKSL "Osavaim korvpallur" ML finaal Raplas
02.02 JÄÄHOKI: maakonna MV Lelles
02.02 KORVPALL: STIPEND Rapla maakonna MV I voor Alus
03.02 SUUSATAMINE: KoMo KV ja maakonna MV klassikatehnika pikk Järvakandis
03.02 KABE: Ehase mälestusturniir, maakonna MV Kaius
06.02 16. Eesti omavalitsusjuhtide talvine mitmevõistlus Elvas
06.02 Koolinoorte sisekergejõustiku EV 10.00
07.02 16. Eesti omavalitsusjuhtide talvine mitmevõistlus Elvas
09.02 LAUATENNIS: Raplamaa seeriavõistluse 5. etapp Kohila auhindadele Kohila Spordihoones
09.02 SAALIHOKI: maakonna MV etapp Rapla SSH
09.02 LUMELAUD: Talispordilaager noortele Palukülas
10.02 LUMELAUD: Talispordilaager Palukülas
11.02 Koolinoorte 6.-9.klass (T+P) korvpalli MV juhend+ajakava.
12.02 Koolinoorte teatesuusatamise EV 13.00 Rapla VK
13.02 JUHATUSE KOOSOLEK
13.02 Koolinoorte 1.-3.klass rahvastepall
14.02 SUUSATAMINE: KoMo KV ja maakonna MV klassikatehnika sprint Raplas
15.02 Koolinoorte kabe võistkondlik EV 10.00 Alus
16.02 LAUAMÄNGUDE MITMEVÕISTLUS: Jõud MV Tihemetsa Pärnumaa
16.02 KORVPALL: STIPEND Rapla maakonna MV II voor Alus
16.02 TALIMÄNGUD: Lauatennise turniir Valtu SM
16.02 TALIMÄNGUD: Sangpommirebimine VALTU SM
16.02 TALIMÄNGUD: Autode lumerajasõit toimub Traksil
16.02 JÄÄHOKI: JÕUD MV Lelle Saurused vs Pärnumaa Viljandi Jäähallis
17.02 SUUSATAMINE: Tartu maraton
17.02 LUMELAUD: Paluküla Lumelaud 2019 ja maakonna MV
17.02 Talimängud: Koroona Valtu SM
17.02 TALIMÄNGUD: Juhtkonnavõistlus Valtu SM
19.02 Koolinoorte miniliiga (4.-6.kl.) võrkpall T+P
22.02 EKSL 6.-9.klass saalijalgpalli finaal RL (P)
23.02 SAALIHOKI: maakonna MV etapp Rapla SSH
23.02 KORVPALL: STIPEND Rapla maakonna MV III voor Alus
24.02 JALGPALL: maakonna MV saalijalgpallis Raplas