Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
Parimate sportlaste kandidaatide esitamine 20. novembrini
LAUATENNIS: Raplamaa võistkondlik MV Valtus 9. nov.
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
     
3
7
9
10
11
16
17
18
20
21
22
24
25
26
27
28


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
00.06 Maakonna kehalise kasvatuse ainesektsioon
01.06 KORVPALL: STIPEND Rapla maakonna MV 10. voor Alus - autasustamine
01.06 DISCGOLF: XXVIII Suvemängude võistlus Märjamaa JÄRTA rajal
02.06 MOVE WEEK 2019 esmaspäev, 27. mai - pühapäev, 2. juuni
02.06 KERGEJÕUSTIK: Suvemängude võistlused Kohilas
02.06 TÄNAVAHOKI: XXVIII Rapla Maakonna Suvemängude turniir Kohilas
02.06 VÕRKPALL: XXVIII Suvemängude turniirid Kohila Vollekeskuse liivaplatsidel
02.06 JUHTKONNAVÕISTLUS: XXVIII Suvemängude jõuproov Kohilas
02.06 PETANK: XXVIII turniir Kohilas
02.06 Suvemängude kergejõustiku AJAKAVA Kohilas 11.00
02.06 PENDELTEATEJOOKS: Suvemängude võistlus Kohilas
04.06 Koolinoorte TV 10 OS mitmevõistlus- Kohilas, algus 10.00
05.06 LASKMINE: XXVIII Suvemängude laskevõistlus Kaius
06.06 RATTASPORT: KoMo IV etapp MTB TT eraldistart Valgus
08.06 TÄNAVAHOKI: Melumessi Rapla turniir
12.06 ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa päevak Raikkülas
12.06 JOOKS: KOHILA PIKAMAAJOOKSUDE SARI 5000 m
13.06 Vabariigi TV 10-OS mitmevõistlus I päev
14.06 Vabariigi TV 10-OS mitmevõistlus II päev
15.06 TENNIS: segapaarismängude maakonna MV Raplas
19.06 JOOKS: KOHILA PIKAMAAJOOKSUDE SARI 1000 m
23.06 JOOKS: 31. Rapla Võidujooks - Raplamaa Liikumissari 2019 osavõistlus
29.06 RATTASPORT: Raplamaa Rattamaratoni SYNLAB tervisesõit
30.06 TÄNAVAHOKI: Rapla etapp