Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Kalender  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
Parimate sportlaste tunnustamine 12.dets. Raplas
Koolisportlaste vastuvõtt 10.dets Raplas
 
Webbyt
Webbyt Spordiklubid
Webbyt
 
Webbyt

Spordiklubid

Webbyt

 

 

Alu Spordiklubi

Keskuse 2, 79601 Alu
madis.parn@mail.ee
Madis Pärn
(+372) 48 68 272 ; (+372) 53 439 120
  ATO Spordiklubi Lõuna 5-23, 79513 Rapla  tarmo@ato.ee   www.atosk.ee
Tarmo Rahuoja (+372) 51 56 885
  Rapla Sulgpalliklubi Valge Hani           Tallinna mnt 43A-18, 79512 Rapla,                                   Riho Rüüson 524 1042, hanivalge@gmail.com
  Ekstreemspordiklubi Rapla X-Perience Team

Mahlamäe 4-19,  79512 Rapla   rxt@planet.ee
Mihkel Maltsar (+372) 55953230

  Järvakandi “Kalev” Rahu 7-11,  79101 Järvakandi
margus.sepp@mail.ee   Margus Sepp
(+372) 52 89 467
 

Järvakandi vibuklubi „Ilves“

Staadioni 6-51,  79101 Järvakandi
www.vibuklubiilves.ee 

Raul Kivilo  (+372) 50 94 638

raulkivilo@hotmail.com

  Kohila Jalgpallikool

Kooli tn 1/1 Kohila alev 79801, Kohila vald, Rapla maakond

Kaido Mägi 5839 7212, kaido@kohilajk.ee

  Kadi Võimlejad MTÜ

Rapla linn, Metsapargi 6 - 18,   kadi.saks@gmail.com
 Kadi Saks (+372) 521 2834

  Kaiu Laskurklubi Kasvandu tee 8, 79301 Kaiu
Endel.Kaasiku@kaitseliit.ee  Endel Kaasiku
(+372) 48 45 255 ; (+372) 53403107
  Kaiu Spordiklubi Kasvandu tee 17, 79301 Kaiu vald
kaiu@raplakultuur.ee  Aivo Sildvee (+372) 53 408 534
  Kohila Spordiklubi Vabaduse 1,  79801  Kohila  jyripritsin@hot.ee
Jüri Pritšin (+372) 55 673 886
 

Kohila Võrkpalliklubi

Kooli 1, 79801 Kohila Spordihoone
kohilavorkpalliklubi@gmail.com     www.kohilavk.ee
Ingrid Kangur  (+372) 52 13 057
  Märjamaa Korvpallikool Pärna 2-14,  78302 Märjamaa, kalle.kollin@mail.ee 
Kalle Kollin (+372) 5812 5177
 

Maadlusklubi “Juhan”

Kasti tee 22 A,  78301 Märjamaa
mkjuhan@hot.ee   Harri Koiduste
(+372) 48 92 680 ; (+372) 56 466 308
 

Maadlusklubi”Hammerlock”

Staadioni 11,  79001 Kehtna  leon.reitsak@mail.ee
Leon Reitsak (+372) 48 75 475 ; (+372) 50 88 592
  Märjamaa Spordiklubi Metsanurga 7,  78301 Märjamaa
elmikandres@gmail.com;  Andres Elmik
(+372) 48 21 431 ; (+372) 56 488 462
 

Orienteerumisklubi “Orvand”

Lepiku 17-36, 79513 Rapla
juhatus@orvand.ee ; ants.lindre@mail.ee
www.orvand.ee   Ants Lindre  (+372)53 031 964

  Paluküla klubi

Viljandi mnt 3 Lelle alevik Kehtna vald Lauri Mölder

palukulaklubi@gmail.com  tel.(+372) 5905 0976

  Rapla hokiklubi

Ehitaja 3 Rapla 79514  Tiit Leier (+372) 516 5251 www.facebook.com/Raplahokiklubi

  Rapla Jalgpalliklubi “Atli”

Parila, Tuti küla, Rapla vald
rein.pajunurm@mail.ee
Rein Pajunurm  50 94 058

 

Raplamaa Jalgpallikool

Keskkooli 2, Rapla 79512                  taavi.tyvist@raplamaajk.ee tel.5281232  mati.pyy@raplamaajk.ee

 

Rapla Jooksuklubi

Eha 16, 79512 Rapla  erikhorn@hotmail.com
Erik Horn  (+372) 52 66 376

 

Rapla Korvpallikool

Viljandi mnt. 6, 79511 Rapla  jaak@raplakk.ee
www.raplakk.ee  Jaak Karp
(+372) 55 635 280 ; (+372) 48 94 175

  Rapla Spordiveteranide Koondis

Mahlamäe 6-16, 79513 Rapla  ants.lindre@mail.ee
leili.kaas@mail.ee  Leili Kaas  (+372) 52 26 606

  Spordiklubi Vunk

Saare 11, Kaerepere alevik,  Kehtna vald,

Rapla maakond 79520

spordiklubi.vunk@gmail.com; 5304 8818

  Raplamaa Rattaklubi

Tallinna mnt. 14, 79513 Rapla  komo@komo.ee
www.komo.ee  Ain Täpsi  (+372) 50 94 888

 

Rapla Tenniseklubi

Jõe 49, Rapla linn,79513 donatas@tennis.ee  Donatas Narmont  tel.(+372) 504 5203
 

  Ratsaspordiklubi “Sõber”

Kooli 17-8,  79001 Kehtna  mirjes@gmail.com
Kalju Laiapea  (+372) 51 35 385

  Spordiklubi “Rapla Maleklubi” Põllu 1-48, 79512  olavi.pai@online.ee
Olavi Pai (+372) 63 04 003 ; (+372) 53 981 545
  Spordiklubi "Raplamaa Kergejõustikuklubi" PK 31, 79513 Rapla  jaak.liivandi@mail.ee
Jaak Liivandi  (+372) 52 17 851
 

Tantsuklubi “Mustang”

Ülejõe 7-7, 79520 Rapla vald
aimeliiv@hot.ee  Aarne Liiv  (+372) 50 22 359

 

 

Valtu Jahimeeste Selts

Saunaküla küla, Kehtna vald 79526

http://sites.google.com/site/valtujahimeesteselts/ 

Viktor Reino (+372) 5656 99013

viktor.reino@gmail.com

 
 

SA Märjamaa Valla Spordikeskus

 

      Tehnika 11, Märjamaa, marjamaaspordikeskus.ee

            mart.tilk@marjamaa.ee; 5661 1206

  Hokiklubi Kaigas

      Uus-Koogimäe, Koogimäe küla, Kehtna 79052

                siimviisut@hotmail.com; 5109527