Webbyt
Webbyt
UUDISED  
Webbyt
Kalender  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
Meie parimate tunnustamine Raplas neljapäeval
Parimate koolisportlaste vastuvõtt 12.12 Raplas
 
Webbyt
Webbyt Kontakt
Webbyt
Webbyt
Kontakt
Webbyt
Juhatus
Webbyt
Tagasiside
 
Webbyt

Juhatus

Webbyt
Rapla Maakonna Spordiliidu juhatus:
       
Juhatuse esimees: Aivo Sildvee 53 408 534 aivo@kaiu.ee
Juhatuse liikmed: Ingrid Kangur 521 3057 kohilavorkpalliklubi@gmail.com
  Margus Sepp 52 89 467

margus.sepp@mail.ee

  Kalju Kalda 51 48 261 kalju.kalda@mail.ee
  Kalle Toomet 50 63 488 kalle.toomet@rapla.ee
  Laine Rokk 53 490 954 rokklaine@gmail.com
  Tarmo Rahuoja 51 56 885 tarmo@ato.ee
  Andres Elmik 56 488462 andres.elmik@gmail.com
  Väino Sassi 50 11 226 vaino@raplaty.ee
       
Rapla Maakonna Spordiliidu tegevaparaat:
       
Peasekretär: Rein Pajunurm 5340 9205; 509 4058  
    485 5481 info@raplamsl.ee
Koolisport: Laine Rokk 5349 0954 rokklaine@gmail.com