Webbyt
Webbyt
Kalender  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
Meie parimate tunnustamine Raplas neljapäeval
Parimate koolisportlaste vastuvõtt 12.12 Raplas
 
Webbyt
Webbyt UUDISED
Webbyt
Webbyt
Raplamaa valdade XXVI suvemängud
Webbyt
Raplamaa Liikumissari 2017
Webbyt
XXV Raplamaa valdade talimängud 2017
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2016
Webbyt
XXV Raplamaa valdade suvemängud 2016
Webbyt
XXIV Raplamaa valdade talimängud 2016
Webbyt
XXIV Raplamaa valdade suvemängud 2015
Webbyt
XXIII Raplamaa valdade talimängud 2015
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2015
Webbyt
RAPLAMAA 2014 PARIMAD SPORTLASED
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
XXIII RAPLAMAA VALDADE SUVEMÄNGUD
Webbyt
XXII Raplamaa valdade talimängud
Webbyt
RAPLAMAA PARIMAD SPORTLASED 2013
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2013
Webbyt
RAPLAMAA EDUKAMAD SPORTLASED 2012
Webbyt
RAPLAMAA SPORDIRAJATISED
Webbyt
KOOLITUSED
Webbyt
Eesti Terviserajad
Webbyt
Uudiste arhiiv
 
Webbyt

Uudiste arhiiv

Webbyt

Raplamaa meistrid on Kohila VK ja ATO SK

18.05.2015

17. aprillil selgusid Kohilas Raplamaa meistrid võrkpallis. Mängud toimusid turniirisüsteemis, kokku kolmel mängupäeval.Nii mehi kui naisi oli osalemas 6 võistkonda.
 

Kohila VK naiskond oli enne tänast mängu juba kuldmedali kindlustanud, sest kõik neli mängu oli võidetud 3:0 ja kogutud 12 punkti, ka viimasel mängul liider ei vääratanud ning tuli 2015.a Raplamaa meistriks. Naiskonnas mängisid: Katleen Kangur, Helle-Maris Siilak, Merike Errit, Hanna-Loore Õunpuu, Johanna Parve, Käroli Kärdi, Kertu Laak, Karmen Mereküla, Reelika Piirsalu, Annabel Kattai, Anne Marit Mereküla, Silvia Pertens). 

Teise ja kolmanda koha mäng oli pikk ja pingeline, viienda geimi võitis 15:13 Kaiu SK ning tuli hõbemedalile (Margit Asperk, Pillerin Asperk, Mai Kalda, Tiina Paeorg, Mariliis Lepikult, Evelin Vainu, Merike Meriküla, Kristel Männik, Iris Mäeker). Kolmanda koha saavutas Prillimäe naiskond (Katrin Tammsaar, Triin Juhtma, Signe Kõva, Niidy Maalinn, Karin Vassil, Zanna Randmaa, Anna-Liisa Ovir, Siiri Jürgens, Andra Aavik).

4. Märjamaa SK 

5.Käru 

6.ATO SK naiskond.

Meeste esikolmik sõltus kõik viimase päeva mängudest. Kõigepealt toimus mäng meistritiitlile Kaiu ja ATO vahel, võitjana väljus sellest heitlusest ATO SK, kes mängis koosseisus: Mihkel Kalda, Erki Tammenurm, Rasmus Lääne, Olev Abel, Jaanus Peets, Urmas Niklus, Kristen Müürsepp, Risko Tiitso, Rein Tiisaar, Sander Jürjens). Märjamaa ja Arca Nova/Juuru pidasid maha tõelise põnevuslahingu, mängus oli 2. ja 4. koht, viiegeimiline heitlus lõppes Märjamaa võiduga ja nende hõbemedaliga (Tiit Lauri, Kaspar Lauri, Martin Lauri, Ats Vanker, Kaarel Tammaru, Kalev Vanker, Kert Pedosk, Renet Vanker, Mikk Lellsaar). Pronksmedal kuulus Kaiu SK-le (Agur Asperk, Peeter Mäeker, Tanel Viirmann, Madis Kesküla, Kevin Õun, Kailo Sinivee, Ott Väli, Kaspar Kaljurand, Norman- Harly Heinsaar, Aivar Päri, Kristjan Berednikov). 

4. Arca Nova/Juuru

5. Eesti Klaas

6. Kohila VK