Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
Meie koduleht on uuendamisel, info liikumine piiratud!
Koduleht saab korda oktoobris!
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
    
1
3
4
5
10
11
14
15
19
21
25
26
27
28
29


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
00.10 Koolinoorte ujumise EV (koolid)
02.10 VIBUSPORT: Lumemängud Järvakandis
02.10 KABE: Ehase turniir ja maakonna MV Kaius
02.10 SAALIHOKI: maakonna KV Rapla Sadolin Spordihoones
06.10 EKSL 6.-9.klass RL jalgpalli Finaal (P)
07.10 EKSL 6.-9.klass ML jalgpalli Finaal (P)
08.10 EKSL 10.-12.klass RL jalgpalli Finaal (P)
09.10 SULGPALL: JÕUD võistkondlik MV Nõos Tartumaal
09.10 MALE: Rehemaa mälestusvõistlus, maakonna välkmale MV ja Rapla SVK MV Kaius
09.10 MALE: XXIX Talimängude maleturniir (Rehemaa turniiri raames) Kaiu koolimajas
09.10 RATTASPORT: RMW Transport CX Karikasari 2021 – VARENA AIAD & VÄRAVAD Rapla CX – Rapla Vesiroosi tervisepark
12.10 VÕRKPALL: Jõud noorte MV (poisid 2007.a ja nooremad) Võrus
13.10 VÕRKPALL: Jõud noorte MV (tüdrukud 2007.a ja nooremad) Viljandis
13.10 ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa orienteerumispäevak Raplas
13.10 Koolinoorte TV 10 OS mitmevõistlus Kohilas, kell 12.00
16.10 JÕUTÕSTMINE: Eesti MV klassikalises jõutõstmises Tartus
16.10 SULGPALL: Alu SK 10. karikavõistlus Alus
17.10 JÕUTÕSTMINE: Eesti MV klassikalises jõutõstmises Tartus
18.10 EKSL 10.-12.klass ML korvpalli Finaal (P) Raplas
20.10 UJUMINE: XXIX Talimängude ujumisvõistlus Märjamaal
22.10 Kehalise kasvatuse õpetajate koolitus I päev
23.10 LAUATENNIS: Raplamaa seeriavõistluse 1.etapp Kaiu SK auhindadele Alus
23.10 Kehalise kasvatuse õpetajate koolitus II päev
24.10 JOOKS: 31. Purila-Hagudi Admiral Krusensterni jooks - Liikumissarja etapp
24.10 LAUAMÄNGUDE MITMEVÕISTLUS: JÕUD MV ja Rapla maakonna MV Valtu Spordimajas
24.10 LAUAMÄNGUDE MITMEVÕISTLUS: Rapla maakonna MV Valtu Spordimajas
30.10 MALE: 45. Hammeri mälestusvõistlused kiirmales Kohilas
30.10 MALE: maakonna MV kiirmales Kohilas
30.10 MALE: Rapla SVK MV kiirmales Kohilas
31.10 LAUATENNIS: Rapla SVK MV Valtu SM
31.10 KOROONA: Rapla SVK MV Valtu SM