Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
ALU Suurjooks; Liikumissari 2019 ja SPORDINÄDALA avavõistlus 20. sept.
TENNIS: segapaarismängud Raplas 15-16. juuni
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
1
3
8
9
11
12
16
19
22
23
24
25
26
29
    


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
02.04 Koolinoorte "A" -klassi paarisvõrkpalli MV (T+P) Raplas 12.30
02.04 EKSL "Tähelepanu, start" (väiksed koolid)
04.04 EKSL jalgpalli festival "Värav" finaal
05.04 EKSL "Tähelepanu, start" (suured koolid)
06.04 KABE: Raikküla VII kabeturniir „ Meenutades Ülo Pailki“
06.04 KORVPALL: STIPEND Rapla maakonna MV 6. voor Alus
07.04 LAUATENNIS:Raplamaa seeriavõistluse 7. etapp Valtu auhindadele Valtu Spordimajas
07.04 SAALIHOKI: maakonna MV etapp Paikuse SH
10.04 Koolinoorte 1.-3.klass saalijalgpall juhend+ ajakava (T+P+segav.)
13.04 KIIRMALE: maakonna MV ja Rapla SVK MV Raplas
13.04 EKSL "Tähelepanu, start" FINAAL
13.04 KORVPALL: STIPEND Rapla maakonna MV 7. voor Alus
14.04 SAALIHOKI: maakonna MV etapp Rapla SSH
15.04 Koolinoorte "Osavaim võrkpallur" T+P
17.04 JÕUD kevadseminar Tartumaal
17.04 ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa päevak Kohilas
17.04 Koolinoorte 1.-5.klass jalgpall juhend+ajakava T+P Kaereperes 9.20
18.04 JÕUD kevadseminar Tartumaal
18.04 Maadlusklubi"Juhan" koolimaadluse festival
20.04 ORIENTEERUMINE: 60 Jüriöö jooks Viljandis
20.04 SAALIHOKI: maakonna MV viimane etapp Rapla SSH, autasustamine
20.04 KORVPALL: STIPEND Rapla maakonna MV 8. voor Alus
21.04 SULGPALL: üksikmängude maakonna MV Raplas
27.04 LAUATENNIS: Ennu Soodla XXIX mälestusvõistlused Alu Spordihoones
27.04 VIBUSPORT: Oliver Puri XVI mälestusvõistlus Järvakandis
28.04 JOOKS: Raplamaa MV ja Rapla SVK MV murdmaajooksus Järvakandis
28.04 RATTASPORT: KoMo I etapp ja maakonna MV MNT eraldistart Karitsus
30.04 JOOKS: Rapla 24. Jüriöö jooks