Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
RMSL30! Talimängude ujumine, koroona ja juhtkonnavõistlus veebruaris
RMSL 30!
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
      
2
3
4
8
9
11
13
19
20
23
27
30
31
    


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
01.03 Eesti Omavalitsuste Talimängud Viru-Nigulas
01.03 SAALIHOKI: maakonna MV 2019/2020 XI voor Rapla Sadolin Spordihoones
01.03 JALGPALL: Raplamaa JK Saalikarikas Rapla Sadolin Spordihoone
05.03 Koolinoorte "Tähelepanu, Start" Raplas 12.00
06.03 Koolinoorte sulgpalli MV Raplas 10.00
07.03 JÕUTÕSTMINE RMSL30: maakonna KV ilma varustuseta jõutõstmises Märjamaal
07.03 EKSL võimlemisfestival Raplas 12.00
07.03 KORVPALL: STIPEND Rapla maakonna MV V voor Alus
10.03 Koolinoorte jalgpalli osavusfestival Raplas 11.00
12.03 Koolinoorte "A" -kl. paarisvõrkpall T+P
12.03 Juhatuse laiendatud koosolek: kohtumine EOK presidendiks kandideerijatega Kaius rahvamajas
12.03 Koolinoorte "B" -kl. paarisvõrkpall T+P
14.03 XXVIII Talimängud KABE Kaius
14.03 XXVIII Talimängud LAUATENNIS Valtu SM
14.03 SANGPOMM: JÕUD MV Audrus Pärnumaal
15.03 LAUATENNIS: Rapla Maakonna MV lauatennises Valtu Spordimajas
15.03 XXVIII Talimängud MALE Kaius
16.03 Koolinoorte lauatennise võistkondlik EV Alus
17.03 EKSL saalihoki finaal 1.-9.klass T+P Raplas 10.00
18.03 Koolinoorte 10.-12.kl. saalijalgpalli MV (P) Kohilas
18.03 TV 10 OS III etapp Kohilas 12.00
21.03 SULGPALL: JÕUD MV Nõos Tartumaal
21.03 KORVPALL: STIPEND Rapla maakonna MV VI voor Alus
22.03 SAALIHOKI: maakonna MV 2019/2020 XII voor Rapla Sadolin Spordihoones
22.03 LASKMINE: JÕUD MV õhkrelvadest Haapsalus
24.03 Koolinoorte male võistkondlik EV
25.03 Koolinoorte ujumise MV Valtus
26.03 Koolinoorte ujumise MV Valtus
28.03 SULGPALL RMSL30: maakonna MV paarismängus Raplas
28.03 TV 10 OS III vab.finaal Tartus
28.03 KORVPALL: STIPEND Rapla maakonna MV VII voor Alus
29.03 LAUAMÄNGUDE MITMEVÕISTLUS: Eesti MV, Rapla maakonna MV ja Rapla SVK MV Valtu SM