Uudised
Üritused
Kalender
Selle aasta üritused
Raplamaa valdade liikumissari 4×4
Meist
Koostööpartnerid
Koolisport
Liikmed
Dokumentatsioon
Parimad sportlased
Parimad sportlased
Parimad koolisportlased
2023. aasta parimate sportlaste valimise tulemused
Liikumisvõimalused
Spordirajatised
Treeningud
Matka – ja liikumisrajad
Kontakt
Menu
Uudised
Üritused
Kalender
Selle aasta üritused
Raplamaa valdade liikumissari 4×4
Meist
Koostööpartnerid
Koolisport
Liikmed
Dokumentatsioon
Parimad sportlased
Parimad sportlased
Parimad koolisportlased
2023. aasta parimate sportlaste valimise tulemused
Liikumisvõimalused
Spordirajatised
Treeningud
Matka – ja liikumisrajad
Kontakt
Orienteerumine
Home
»
Orienteerumine
»
Page 3
Aegunud (tulemused)
ORIENTEERUMINE: Tallinna neljapäevak TON Pirgus
Liikumisaasta 2023
Liikumisharrastus
Orienteerumine
10. august 2023
Pirgu
Aegunud (tulemused)
ORIENTEERUMINE: RMK EOP neljapäevak Pirgus
Orienteerumine
10. august 2023
Pirgu
Aegunud (tulemused)
ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa/Järvamaa päevak Keava mäed
Liikumisaasta 2023
Liikumisharrastus
Orienteerumine
22. august 2023
Keava
JUHEND
Aegunud (tulemused)
ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa päevak Raplas
Liikumisaasta 2023
Liikumisharrastus
Orienteerumine
6. september 2023
Rapla
JUHEND
Aegunud (tulemused)
ORIENTEERUMINE: Rapla SVK MV ja Raplamaa Spordimängud 2023
Orienteerumine
6. september 2023
Rapla
JUHEND Raplamaa Spordimängude protokoll 2023 TULEMUSED
Aegunud (tulemused)
ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa päevak Kernus
Liikumisaasta 2023
Liikumisharrastus
Orienteerumine
20. september 2023
Kernu
JUHEND
Aegunud (tulemused)
ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa päevak Raplas
Liikumisaasta 2023
Liikumisharrastus
Orienteerumine
4. oktoober 2023
Rapla
Rapla Kesklinna Kool
JUHEND
Aegunud (tulemused)
ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa orienteerumispäevak
Orienteerumine
3. aprill 2024
Vana-Vigala
Juhend
Aegunud (tulemused)
ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa orienteerumispäevak
Orienteerumine
24. aprill 2024
Rapla
Juhend Tulemused
Aegunud (tulemused)
ORIENTEERUMINE: OK Orvand auhinnavõistlus spindis
Orienteerumine
4. mai 2024
Rapla Vesiroosi Kool
Juhend Tulemused
Eelmine
Järgmine
Üritused
3×3 KORVPALL: Mugavkyte.ee, Court.ee Kohila 3×3 korvpall
3. august 2024
Kohila Spordikeskus
JOOKSMINE: Raikküla mõisa jooks
12. oktoober 2024
Raikküla
JOOKSMINE: Kuusiku mõisa jooks
29. september 2024
Kuusiku
JOOKSMINE: Seli mõisa jooks
31. august 2024
Seli mõis
Uudised
Tänavahoki maakonna meister 2024 on võistkond Airforce!
6. august 2024
Kehtnas toimusid Raplmaa meistrivõistlused triatlonis.
1. juuli 2024
Rapla maakonna meistrid tennise segapaarismängus on Grete Peek ja Kaito Kuusing!
17. juuni 2024
Suur maakondlik sammuväljakutse!
23. mai 2024