MALE: 33. Paul Kerese mälestusturniiri võit jäi Raplasse

Juba kolmandat aastat peeti Rapla Meluga samal ajal Paul Kerese mälestusturniir males. 33. korda toimunud  mälestusturniiri võitis Tambet Siemer (Rapla maleklubi), kes teenis päeva jooksul viis võitu ja kaks viiki ehk kokku kuus punkti.

U18 vanuseklassis saavutas võidu Jegor Dzjuba (5 punkti), seenioridest Raivo Viidu (5) ja naistest Kai Naurits (3). Kokku osales seekord 35 mängijat. Turniiri peakorraldaja Olavi Pai ütles, et see oli igati korralik arv. Turniiri rekord pärineb eelmisest aastast kui osales 39 maletajat.

Rapla maakonnast võis osaleda iga soovija, ent ülejäänutele saadeti kutsed. Seekordselt turniiril osalesid lisaks Rapla mängijatele ka maletajad Sauelt, Sakust, Keilast, Nõmme maleklubist ja Tallinnast. Enne turniiri algust võis reitingu alusel pidada suurfavoriitideks Tambet Siemerit ja Hendrik Oldet. Siemer võitiski turniiri, kuid Oldel tuli leppida viienda kohaga. Tambet Siemerile järgnes teisena Agu Kipso (5,5) ja kolmandaks tuli Aleksei Lõgun (5). U18 vanuseklassis järgnes võitjale Jegor Dzjubale teisena Karl Erik Olde (4,5) ja kolmas koht oli Kalev Orgse (3) päralt. Veteranide klassis võidutsenud Raivo Viidule (Saue maleklubi) järgnes Enn Veskimäe 4,5 punktiga ning kolmas oli Jüri Nõmmsalu 4 punktiga.

Jaga seda postitust: