Uudised
Üritused
Kalender
Selle aasta üritused
Raplamaa valdade liikumissari 4×4
Meist
Koostööpartnerid
Koolisport
Liikmed
Dokumentatsioon
Parimad sportlased
Parimad sportlased
Parimad koolisportlased
2023. aasta parimate sportlaste valimise tulemused
Liikumisvõimalused
Spordirajatised
Treeningud
Matka – ja liikumisrajad
Kontakt
Menu
Uudised
Üritused
Kalender
Selle aasta üritused
Raplamaa valdade liikumissari 4×4
Meist
Koostööpartnerid
Koolisport
Liikmed
Dokumentatsioon
Parimad sportlased
Parimad sportlased
Parimad koolisportlased
2023. aasta parimate sportlaste valimise tulemused
Liikumisvõimalused
Spordirajatised
Treeningud
Matka – ja liikumisrajad
Kontakt
Üritused
Home
»
Alu SK
Aegunud (tulemused)
JOOKS: 22. Alu/Kodila lasteaedade sügisjooks SPORDINÄDAL 2022 avajooks
Jooks
22. september 2022
Alu
Alu Spordihoone
Aegunud (tulemused)
JOOKS: 28. Alu Minijooks SPORDINÄDAL 2022
Jooks
23. september 2022
Alu
Aegunud (tulemused)
LAUATENNIS: Raplamaa 34. seeriavõistluse 1. etapp Kaiu SK auhindadele Alus
Lauatennis
8. oktoober 2022
Alu
Alu Spordihoone
JUHEND
Aegunud (tulemused)
KABE: Koolinoorte ind. MV (A, B, C, D, E – klass) Alus
Kabe
Koolisport
22. november 2022
Alu
Alu Spordihoone
PROTOKOLL
Aegunud (tulemused)
LAUATENNIS: Rapplamaa 34. seeriavõistluse III etapp Alu SK karikatele
Lauatennis
10. detsember 2022
Alu Spordihoone
JUHEND TULEMUSED Alu etapp Seeriavõistluse üldseis peale 3 etappi
Aegunud (tulemused)
MALE: Koolinoorte male ind. MV (A,B,C,D,E-kl.) Alus
Koolisport
Male
9. veebruar 2023
Alu
Alu Spordihoone
JUHEND PROTOKOLL
Aegunud (tulemused)
KABE: Koolinoorte kabe võistkondlik EV Alus
Kabe
17. veebruar 2023
Alu
Alu Spordihoone
JUHEND PROTOKOLL
Aegunud (tulemused)
MALE: Koolinoorte male võistkondlik EV Alus
Koolisport
Male
4. aprill 2023
Alu Spordihoone
JUHEND PROTOKOLL
Aegunud (tulemused)
LAUATENNIS: Ennu Soodla mälestusvõistlus Alus
Lauatennis
29. aprill 2023
Alu Spordihoone
TULEMUSED MEHED TULEMUSED NAISED
Aegunud (tulemused)
JOOKS: 24. Alu lasteaia mudilasjooksud – SPORDINÄDAL 2023, LIIKUMISAASTA 2023
Euroopa Spordinädal
Jooks
Liikumisaasta 2023
Liikumisharrastus
21. september 2023
Alu
Alu Spordihoone
Järgmine
Üritused
ORIENTEERUMINE: Tallinna, Järva ja Rapla maakonna MV lühirajal
2. juuni 2024
Koitjärve, Harjumaa
KOOLISPORT: Koolinoorte 1.-5.klasside korvpalli EV
Rapla SVK meistrivõistlused lauatennises ja koroonas
27. oktoober 2024
Valtu Spordimaja
JÕUTÕSTMINE: Rapla maakonna MV ja spordiveteranide MV jõutõstmises
19. oktoober 2024
Märjamaa Spordihoone
Uudised
SAALIHOKI: Laupäeval lõppesid Rapla maakonna meistrivõistlused saalihokis.
22. aprill 2024
Rapla MSL üldkoosolek: Spordiliidule valiti uus juhatus.
19. aprill 2024
Raplamaa valdade liikumissarja 4×4 avapauk juba 9. märtsil Valtu spordimajas!
27. veebruar 2024
Rapla Maakonna Spordiliit tunnustas 2023. aasta Raplamaa parimaid sportlasi
16. veebruar 2024