Uudised
Üritused
Kalender
Selle aasta üritused
Raplamaa valdade liikumissari 4×4
Meist
Koostööpartnerid
Koolisport
Liikmed
Dokumentatsioon
Parimad sportlased
Parimad sportlased
Parimad koolisportlased
2023. aasta parimate sportlaste valimise tulemused
Liikumisvõimalused
Spordirajatised
Treeningud
Matka – ja liikumisrajad
Kontakt
Menu
Uudised
Üritused
Kalender
Selle aasta üritused
Raplamaa valdade liikumissari 4×4
Meist
Koostööpartnerid
Koolisport
Liikmed
Dokumentatsioon
Parimad sportlased
Parimad sportlased
Parimad koolisportlased
2023. aasta parimate sportlaste valimise tulemused
Liikumisvõimalused
Spordirajatised
Treeningud
Matka – ja liikumisrajad
Kontakt
Raplamaa koolisport
Home
»
Raplamaa koolisport
»
Page 2
Aegunud (tulemused)
RAHVASTEPALL: Koolinoorte 1-5. klass võistlus T+P+segav. Raplas
Koolisport
Rahvastepall
1. detsember 2022
Rapla
PROTOKOLL
Aegunud (tulemused)
KORVPALL: koolispordi 5 – 7. kl MV Raplas
Koolisport
Korvpall
7. detsember 2022
Rapla
Sadolini Spordihoone
PROTOKOLL
Aegunud (tulemused)
Parimate koolisportlaste vastuvõtt Raplas
Nomineerimine
15. detsember 2022
Rapla
Rapla Kultuurimaja
PARIMAD KOOLISPORTLASED 2022
Aegunud (tulemused)
KERGEJÕUSTIK: Rapla maakonna koolinoorte TV 10-OS II etapp Kohilas
Kergejõustik
Koolisport
18. jaanuar 2023
Kohila Spordhoone
JUHEND TULEMUSED
Aegunud (tulemused)
JALGPALL: 7-9.klass saalijalgpall T+P Rapla
Jalgpall
20. jaanuar 2023
Rapla
Sadolini Spordihoone
JUHEND TULEMUSED
Aegunud (tulemused)
KORVPALL: Rapla maakonna koolinoorte 3×3 korvpallisari Raplas – LIIKUMISAASTA 2023
Koolisport
Korvpall
Liikumisaasta 2023
Liikumisharrastus
24. jaanuar 2023
Rapla
Sadolini Spordihoone
JUHEND PROTOKOLL
Aegunud (tulemused)
MALE: Koolinoorte male ind. MV (A,B,C,D,E-kl.) Alus
Koolisport
Male
9. veebruar 2023
Alu
Alu Spordihoone
JUHEND PROTOKOLL
Aegunud (tulemused)
KABE: Koolinoorte kabe võistkondlik EV Alus
Kabe
17. veebruar 2023
Alu
Alu Spordihoone
JUHEND PROTOKOLL
Aegunud (tulemused)
VÕRKPALL: Koolinoorte miniliiga võrkpall Kohilas – LIIKUMISAASTA 2023
Võrkpall
21. veebruar 2023
Kohila
Kohila Spordhoone
JUHEND PROTOKOLL
Eelmine
Üritused
MITMEVÕISTLUS: 16. Laste mitmevõistlus
31. august 2024
Sadolini Spordihoone
KERGEJÕUSTIK: Heidete mitmevõistlus Järvakandis
14. september 2024
Järvakandi
3×3 KORVPALL: Mugavkyte.ee, Court.ee Kohila 3×3 korvpall
3. august 2024
Kohila Spordikeskus
JOOKSMINE: Raikküla mõisa jooks
12. oktoober 2024
Raikküla
Uudised
Raplamaa valdade liikumissarja 4×4 III etapp toimub Kohilas
28. august 2024
Tänavahoki maakonna meister 2024 on võistkond Airforce!
6. august 2024
Kehtnas toimusid Raplmaa meistrivõistlused triatlonis.
1. juuli 2024
Rapla maakonna meistrid tennise segapaarismängus on Grete Peek ja Kaito Kuusing!
17. juuni 2024