Raplamaa osavaimad noored jalgpallurid tulevad Kohilast ja Valtust

Juhend

Tulemused

Raplas Sadolini spordihoones panid maakonna koolid oma oskused proovile erinevates jalgpalliharjutustes, kui parimat minekut näitasid Kohila gümnaasium ja Valtu põhikool.

Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) ja Rimi osavusfestivali Raplamaa etapil oli võistlustules kuus kooli ja 69 last, kes võtsid mõõtu 1. – 3. ja 4. – 5. klasside arvestuses. Oma oskusi näidati palli vedamises, väravate löömises ja kombineeritud harjutuses.

Nooremate vanuseklasside arvestuses edestas Valtu põhikooli esindus (15 punkti) napilt Kohila gümnaasiumi (12) ning kolmandale kohale tuli Kehtna põhikool (10). Neile järgnesid Rapla Vesiroosi kool (8) ja Hagudi põhikool (3).

Vanemas vanuseklassis noppis tihedas heitluses esikoha Kohila gümnaasium (17 punkti), kui edestati Rapla Vesiroosi kooli (14) ja Rapla Kesklinna kooli (13). Nende järel tulid Valtu põhikool (13), Kehtna põhikool (5) ja Hagudi põhikool (6).

Järgmisena ootab ees osavusfestival Jõgevamaal, mis peetakse 4. aprillil. Erinevalt eelmistest aastatest ei toimu tänavu 4. – 5. klassidele vabariiklikku finaalvõistlust.

Raplamaa osavusfestivali aitasid EJL-il koostööpartneritena läbi viia Rapla Maakonna Spordiliit ning toetasid Rimi Eesti, Corny, Sportland Eesti, ABC Motors ja Nike.

Raplamaa festivali tulemused ja pildigalerii leiab aadressilt jalgpallkooli.ee.

Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee

Jaga seda postitust: