RAPLMAA SUVEMÄNGUD 2023: 10. septembril selgitati Kohila Spordikeskuses parimad kuuel alal

10. septembril võeti Kohila Spordikeskuses mõõtu kuuel erineval Raplamaa Spordimängud 2023 kavasse kuuluval võistlusel. Ilus ja soe suvepäev tõi kohale meeldivalt palju spordihuvilisi, tulemuse sai protokolli kirja 178 sportlast. Kokku küll nii palju inimesi kohal ei olnud, sest osa kohaletulnuid võistles mitmel erineval alal. Siiski võib öelda, et kohale tuli rohkem kui 140 inimest!

Kõige edukamalt esines valdadest Kohila, kes noppis üldvõidu neljal alal: võrkpallis, naiste kergejõustikus, tänavakorvpallis ja pendelteatejooksus. Petankis, juhtkonnavõistlusel ja meeste kergejõustikus võidutses Rapla. Tubli oli ka Märjamaa, kes oli oma esindusega väljas kõigil aladel! Kehtna valda esindas kõikidel aladel kokku sellel korral ainult 2 võistlejat.

Kõik tulemused  ja kokkuvõtted on leitavad siit: TULEMUSED

Järgmine Raplamaa Spordimängud 2023 etapp toimub juba sellel laupäeval, 16. septembril, Järtas, kus võisteldakse discgolfis. Parimad selgitatakse nii maakonna meistrivõistluste kui ka Raplamaa Spordimängud2023 arvestuses.

Kindlasti on oluline mainida, et antud üritus on ka Raplamaa Spordinädala avavõistlus, kus tegevust jagub ka neile, kes võistlusest endast osa võtta ei soovi. Kõik tahtjad on oodatud kätt proovima Ring of Fire võistlusest, mille võitja viib koju kettakorvi ning Hole-in-one võistlusest, mille auhinnad on samuti korralikud! Täpsem info leitav siit: INFO

Kohtume laupäeval Järta Discgolfi rajal!

Jaga seda postitust: