Spordiliit toetab LIIKUMISAASTA 2023 liikumisürituste väikeprojekte

Alates aprillist toetame sel aastal liikumisharrastuse ehk liikumisürituste korraldajaid kuni 200 euroga. Organisatsioonid saavad taotlusi esitada meile igal kuul. Esitatud taotlused vaatame üle ja otsustame järgmise kuu esimesel nädalal. Toetame ainult toimuvaid, mitte juba läbiviidud üritusi. Hoogustame selle väiketoetusega liikumisüritusi korraldamist, ootame nii uusi algatusi kui ka juba traditsioonilisi tegevusi. Eelmise aasta septembri SPORDINÄDALAL toimusid Raplamaal üle 60 spordi- ja liikumisürituse, osalejaid oli üle mitme tuhande.

Liikumisharrastus on kehalist koormust andev ja seeläbi kehalist vormisolekut taotlev või meelelahutuslik liikumine ning sportlike kehaliste harjutuste sooritamise tegevus. Üleriigiliseks liikumisharrastuse edendamiseks ja tegevuste koordineerimiseks on loodud Eesti Olümpiakomitee juurde Liikumisharrastuse kompetentsikeskus.

„Rapla Maakonna Spordiliidu „LIIKUMISAASTA 2023“ projektide vastuvõtmise kord ja jaotamise põhimõtted“ ja „rahalise toetuse taotlusvorm“ on meie kodulehel https://raplamsl.ee/

JUHEND

TAOTLUSVORM

Jaga seda postitust: