Webbyt
Webbyt
UUdised  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
üldkoosolek 4. nov. juhatuse valimine
RMSL 30!
 
Webbyt
Webbyt Kalender
Webbyt
Webbyt
Korvpalli MV 2018
Webbyt
Korvpalli MV 2017
Webbyt
Korvpalli MV 2016
Webbyt
Korvpalli MV 2014
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
Kalender/Juhendid/Tulemused
Webbyt
LUME- JA JÄÄRADA 2012-2013
Webbyt
Korvpalli KV 2011
Webbyt
Korvpalli MV 2011
Webbyt
Korvpalli MV arhiiv
 
Webbyt

Kalender/Juhendid/Tulemused

Webbyt
<
>
  
1
2
3
5
6
7
8
9
10
13
14
16
22
23
27
28
30
 


Kuupäev Üritus Juhend Protokoll Pildid
04.01 SPORDIAASTA TÄHED 2019 Tallinnas
11.01 SUUSATAMINE: maakonna MV ja KoMo KV vaba-lühike Märjamaal VÕISTLUS ON EDASI LÜKATUD!
11.01 SUUSATAMINE: XXVIII Talimängude vabatehnika Märjamaal VÕISTLUS ON EDASI LÜKATUD!
11.01 Rapla SVK talvised spordimängud ja aastakoosolek Alus
12.01 SAALIHOKI: maakonna MV 2019/2020 VII voor Rapla Sadolin Spordihoones
15.01 Koolinoorte TV 10 OS II etapp Kohilas 12.00
17.01 Koolinoorte 6.-9.kl. saalijalgpall juhend+ajakava (T+P) Sadolinis 9.00
18.01 XXVIII Talimängud DISCGOLF Kaereperes
18.01 SUUSATAMINE: maakonna MV ja KoMo KV klassika pikk Paluküla EDASI LÜKATUD!
18.01 KORVPALL: STIPEND Rapla maakonna MV I voor Alus
19.01 LAUATENNIS: Raplamaa seeriavõistluse 4. etapp Rapla auhindadele Valtu Spordimajas
20.01 Koolinoorte sisekergejõustiku uueaasta võistlus
21.01 XXVIII Talimängud MÄLUMÄNG Raplas
24.01 Koolinoorte laskmise ind.-võistk.MV
25.01 LASKMINE: 45. RAPLAMAA AUHINNAVÕISTLUS õhkrelvadest Kuimetsas
26.01 SAALIHOKI: maakonna MV 2019/2020 VIII voor Rapla Sadolin Spordihoones
26.01 SUUSATAMINE: maakonna MV ja KoMo KV klassika-lühike Pirgus EDASI LÜKATUD!
26.01 SUUSATAMINE: XXVIII Talimängude klassikatehnika lühike Pirgus EDASI LÜKATUD!
26.01 LASKMINE: 45. RAPLAMAA AUHINNAVÕISTLUS õhkrelvadest Kuimetsas
26.01 LUMERAJASÕIT: XXVIII Talimängude võidusõit Traksis EDASI LÜKATUD!!!
29.01 Koolinoorte 4.-5.kl. saalijalgpall juhend+ajakava T+P
31.01 Koolinoorte male ind.MV (A,B,C,D,E-kl) Alus 10.00