Webbyt
Webbyt
Kalender  
Webbyt
Dokumentatsioon  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Toetajad  
Webbyt
Spordiklubid  
Webbyt
Kasulikud lingid  
Webbyt
Galerii  
Meie parimate tunnustamine Raplas neljapäeval
Parimate koolisportlaste vastuvõtt 12.12 Raplas
 
Webbyt
Webbyt UUDISED
Webbyt
Webbyt
Raplamaa valdade XXVI suvemängud
Webbyt
Raplamaa Liikumissari 2017
Webbyt
XXV Raplamaa valdade talimängud 2017
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2016
Webbyt
XXV Raplamaa valdade suvemängud 2016
Webbyt
XXIV Raplamaa valdade talimängud 2016
Webbyt
XXIV Raplamaa valdade suvemängud 2015
Webbyt
XXIII Raplamaa valdade talimängud 2015
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2015
Webbyt
RAPLAMAA 2014 PARIMAD SPORTLASED
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2014
Webbyt
XXIII RAPLAMAA VALDADE SUVEMÄNGUD
Webbyt
XXII Raplamaa valdade talimängud
Webbyt
RAPLAMAA PARIMAD SPORTLASED 2013
Webbyt
RAPLAMAA LIIKUMISSARI 2013
Webbyt
RAPLAMAA EDUKAMAD SPORTLASED 2012
Webbyt
RAPLAMAA SPORDIRAJATISED
Webbyt
KOOLITUSED
Webbyt
Eesti Terviserajad
Webbyt
Uudiste arhiiv
 
Webbyt

Uudiste arhiiv

Webbyt

Kohila valla karikavõistlused võrkpallis

21.11.2011

19. novembril toimusid Kohila valla karikavõistlused võrkpallis segavõistkondadele. Võistluste eesmärgiks oli tuua võimalikult palju erinevaid inimesi palliplatsile ning anda võimalus mängida koos peredel, sugulastel, sõpruskondadel, sest
 

juhend näeb ette, et võistkonnas peab olema 12-aastane või noorem laps, 13-16-aastane nooruk ning vähemalt 3 naissoost mängijat.

Komplekteerimisega nähti vaeva küll, kuid lõpuks oli osalejaid  kokku tulnud ligi 60. Tore oli tõdeda, et võistkondade tase oli seekord üsna ühtlane, mis tõi päeva algusest lõpuni palju põnevust. Lõpliku paremusjärjestuse selgitamiseks tuligi appi võtta võidetud ja kaotatud punktide suhe, sest võistkondadel olid geimipunktid võrdsed.

1.VÕISTKOND (Mariliis Karro, Merike Errit, Helina Heinala, Mariell Rosenštok, Harle Lasarenko, Madis Kesküla, Kaspar Kaljurand, Marko Teeäär)

2. PRILLIMÄE (ˇanna Randmaa, Triin Juhtma, Signe Kõva, Kaupo Kibuvits, Toomas Tammsaar, Eva-Liz Juus, Karmel Kibuvits, Silver Parri, Alari Randmaa)

3. TORMAKAD (Margus Miller, Gaius Mets, Alvar Högren, Katleen Kangur, Kelli Aunpuu, Ingrid Kangur, Kadi Talts, Markus Jürgenson, Erko Targamaa, Andra Aavik)

4. LUHA (Erki Kaidme, Paul Piirmets, Käroli Kärdi, Thomas Torgo, Karmen Kaljurand, Anett Haljasorg, Johanna Parve, Kristo Forsel, Annabel Kattai)

5.-6.

H ja M (Siim Asperk, Hannes Heinmäe, Rain Hindrimäe, Maarja-Liis Kangur, Kaarel Talts, Merilin Errit, Reelika Piirsalu, Markos Parve)

FÄNNID (Märt Laak, Anne Marit Mereküla, Aet Abramson, Kaisa Soomets, Erki Remmelg, Liisa Soomets, Oskar Laak, Karmen Mereküla, Kertu Laak, Jaanus Mereküla)

 

PARIMAD MÄNGIJAD Kristo Forsel, Helina Heinala, Madis Kesküla, Mariliis Karro, Triin Juhtma, Toomas Tammsaar

ERIPREEMIA ÜHTSE VORMI EEST: võistkond FÄNNID ja ANNA-MARIA LAAK

Kevadel toimuvad meistrivõistlused segavõistkondadele, aeg on harjutama hakata!