Uudised
Üritused
Kalender
Selle aasta üritused
Raplamaa valdade liikumissari 4×4
Meist
Koostööpartnerid
Koolisport
Liikmed
Dokumentatsioon
Parimad sportlased
Parimad sportlased
Parimad koolisportlased
2023. aasta parimate sportlaste valimise tulemused
Liikumisvõimalused
Spordirajatised
Treeningud
Matka – ja liikumisrajad
Kontakt
Menu
Uudised
Üritused
Kalender
Selle aasta üritused
Raplamaa valdade liikumissari 4×4
Meist
Koostööpartnerid
Koolisport
Liikmed
Dokumentatsioon
Parimad sportlased
Parimad sportlased
Parimad koolisportlased
2023. aasta parimate sportlaste valimise tulemused
Liikumisvõimalused
Spordirajatised
Treeningud
Matka – ja liikumisrajad
Kontakt
Üritused
Home
»
Valtu Spordimaja
»
Page 2
Aegunud (tulemused)
LAUATENNIS: Koolinoorte lauatennise ind. MV (A, B, C, D, E – klass) Valtu Spordimajas
Lauatennis
11. november 2022
Valtu Spordimaja
PROTOKOLL
Aegunud (tulemused)
LAUAMÄNGUDE MITMEVÕISTLUS: Eesti ja Raplamaa MV Valtu SM
Lauamängud
12. november 2022
Kaerepere
Valtu Spordimaja
Raplamaa MV JUHEND Protokoll
Aegunud (tulemused)
LAUATENNIS: maakonna võistkondlik MV Valtu Spordimajas
Lauatennis
26. november 2022
Valtu Spordimaja
JUHEND Naiskondade tulemused Meeskondade tulemused
Aegunud (tulemused)
KOROONA: Spordimängude koroonaturniir Kaereperes Valtu Spordimajas
Koroona
11. detsember 2022
Kaerepere
Valtu Spordimaja
KOROONA JUHEND TULEMUSED
Aegunud (tulemused)
LAUATENNIS: maakonna individuaal KV Valtu Spordimajas
Lauatennis
17. detsember 2022
Valtu Spordimaja
JUHEND TULEMUSED naised TULEMUSED mehed
Aegunud (tulemused)
LAUATENNIS: Raplamaa 34. seeriavõistluste 4. etapp Rapla auhindadele Valtu Spordimajas
Lauatennis
21. jaanuar 2023
Valtu Spordimaja
JUHEND
Aegunud (tulemused)
Liikumisaasta 2023 “kettalend” avatud Valtu SM discgolfirajal
Discgolf
Liikumisaasta 2023
Liikumisharrastus
1. veebruar 2023
Kaerepere
Valtu Spordimaja
Aegunud (tulemused)
LAUATENNIS: Individuaalsed Eesti MV U21 vanuseklassis Kaerepere Valtu SM
Lauatennis
18. veebruar 2023
Kaerepere
Valtu Spordimaja
JUHEND https://uus.lauatennis.ee/individuaalsed-eesti-mv-u21…/
Aegunud (tulemused)
LAUAMÄNGUD: JÕUD MV ja Rapla SVK MV lauamängude mitmevõistluses Kaereperes
Lauamängud
19. veebruar 2023
Kaerepere
Valtu Spordimaja
Aegunud (tulemused)
LAUATENNIS: Koolinoorte võistkondlik EV Kaereperes – LIIKUMISAASTA 2023
Lauatennis
Liikumisaasta 2023
Liikumisharrastus
10. märts 2023
Kaerepere
Valtu Spordimaja
JUHEND PROTOKOLL
Eelmine
Järgmine
Üritused
JOOKSMINE: Raikküla mõisa jooks
12. oktoober 2024
Raikküla
JOOKSMINE: Kuusiku mõisa jooks
29. september 2024
Kuusiku
JOOKSMINE: Seli mõisa jooks
31. august 2024
Seli mõis
JOOKSMINE: Hõreda mõisa jooks
18. august 2024
Hõreda mõis
Uudised
Kehtnas toimusid Raplmaa meistrivõistlused triatlonis.
1. juuli 2024
Rapla maakonna meistrid tennise segapaarismängus on Grete Peek ja Kaito Kuusing!
17. juuni 2024
Suur maakondlik sammuväljakutse!
23. mai 2024
Rapla maakonna meister korvpallis 2024 on Rapla Korvpallikool
20. mai 2024