Rapla maakonna spordiliidu uus tegevjuht on Janar Soo

Rapla maakonna spordiliidu juhatus otsustas reedel, 28. aprillil toimunud istungil määrata spordiliidu uueks tegevjuhiks Janar Soo.

Spordiliidu juhatuse esimehe kohusetäitja Ülle Laasneri sõnul pääses vestlusvooru kaks tugevat kandidaati. Juhatuse hääletuse tulemusena osutus valituks Soo. Uue tegevjuhi tugevuseks peab Laasner Soo töökust ja tausta endise tippsportlasena. Lisaks peeti oluliseks ka seda, et Soo on meie maakonna patrioot, kes võiks Raplamaa spordi juhtimisse tuua täiesti uue stiili.

Janar Soo jaoks oli spordiliidu tegevjuhiks kandideerimine lihtne otsus. “Ma olen Raplamaa spordis üles kasvanud ja kindlasti on see mänginud suurt rolli minu kujunemises just selliseks inimeseks, nagu ma täna olen. Lisaks olen alati otsinud võimalust enda kogemusi spordimaailmas realiseerida tahtnud ning kui vastav võimalus Raplamaal avanes, oli see igati loogiline samm.”

Uue juhi esimene tööpäev oli teisipäeval, 2. mail. Soo sõnul on ta esmane ülesanne ennast kogu spodiliidu tööga kurssi viimine, mille juures on tal abiks liidu endine peasektretär Rein Pajunurm. Suurematest plaanidest on veel vara rääkida, kuid endise korvpallurina on Soo esimene eesmärk see, et suvistel Eestimaa suvemängude korvpalliturniiril osaleks taas ka korvpallipealinn Rapla esindus.

Jaga seda postitust: