Klassikalises tõstmises selgusid Raplamaa 2023. aasta meistrid!

Laupäeval, 06. mail, toimusid Sadolini Spordihoones 2023. aasta Rapla Maakonna meistrivõistlused tõstmises. Osalejaid tuli kokku 17, 5 naiste ja 12 meeste arvestuses.

Naiste arvestuses toimusid võistlused kahes kaalukategoorias. -59kg kategoorias saavutas esikoha Linda-Kimberli Viigipuu, +81kg kategoorias tuli meistriks Ketter Linna, kes võttis esikoha ka absoluudis. Noorte absoluutarvestuses tuli võitjaks Melissa Välman.

Meeste kergeimas, -61kg kaalukategoorias oli ainus võistleja Artur Rosenthal, kes noorte tuli absoluudis 3. kohale. Kõige tihedam oli konkurents meeste -89kg kategoorias, kus oli osalejaid kokku 6. Esikoha võttis Tarvo Heinroos, Tanel Männisalu ja Oliver Sale ees. -102kg meeste seas oli võistlejaid kaks, parimaks krooniti Karl Aleksander Aedla, kes võidutses ka noorte absoluutarvestuses. Kõige raskemas, +102kg kategoorias osales samuti kaks võistlejat, kellest parimaks osutus Martin Milling. Meeste absoluutarvestuses tõstis ennast esimeseks -89kg kategoorias võidutsenud Tarvo Heinroos. Teisele kohale platseerus Martin Milling ning kolmandaks Tanel Männisalu.

Väljaspool arvestus osales Kert Ustav, kelle muljetavaldavad tõsted olid kohaletulnud publikule tõeliseks maiuspalaks.

Palju õnne kõigile võitjatele ning suur tänu kogu publikule. Loomulikult kummardus korraldusmeeskonnale eesotsas Rapla Raskejõustiku Spordiklubi ja Kalev Kottoga!

TULEMUSED

Jaga seda postitust: