TENNIS: Selgusid Rapla maakonna parimad tennise üksikmängudes

14-16. juunil toimusid Raplas maakonna meistrivõistlused tennise üksikmängudes. Sel korral oli võistlema tulnud 18 sportlast, neist 6 naised ja 12 mehed.

Naiste arvestuses mängisid ennast finaali Anu Kerdi ja Marju Meristo. Pingelise finaalmatši kallutas enda kasuks Anu Kerdi tulemusega 6-4/7-5. Auhinnalise kolmandale kohale tuli Kaari Kamp, kes pronksimängus alistas Kristel Viljuse tulemusega 6-3/6-1.

Meeste arvestuses riputati Raplamaa meistrivõistluste kuldmedal kaela Rait-Riivo Laanele. Siinkohal tasub välja tuua, et Rait-Riivo Laane võitis kulla ka mõned nädalad tagasi toimunud tennise segapaarismängu Rapla maakonna meistrivõistlustel.

Teisele kohale tuli Donatas Narmont, kes põnevas finaalis kaotas Laanele numbritega 4-6/5-7. Kolmanda koha omaniku selgitasid omavahel Märt Väljaots ja Taivo Tüvist. Sel korral jäi peale Märt ja tasuks talle kolmas koht

Suur tänu kõigile osalejatele ja korraldajatele! Kõikidel tennisesõpradel on võimalus oma oskused proovile panna juba 4.-6. augustil kui leiavad aset Rapla maakonna meistrivõistlused tennise paarismängudes. Kohtumiseni platsil!