Parimad Koolisportlased 2013

      Rapla maakonna 2013.a parimate koolisportlaste tulemused.

MARKOS MERISALU                          maadlus                  Vana-Vigala TTK    

  • Eesti MV kr.-rooma maadluses juunioritele(-20a.)      I         koht
  • Eesti MV kr.-rooma maadluses täiskasvanutele           III       koht

Treenerid:      Harri Koiduste

ARDO PAJUR                                        maadlus                  Märjamaa G.

  • Eesti MV kr.-rooma maadluses õpilastele(-15a.)         I         koht
  • Eesti MV vabamaadluses õpilastele(-15a.)                 I         koht
  • Eesti MV kr.-rooma maadluses kadettidele (-17a.)      I         koht
  • Eesti MV sumomaadluses U-16 absoluutkaal              I         koht
  • Eesti MV sumomaadluses U-16  -75kg                      I         koht
  • Eesti MV sumomaadluses U-18  -70kg                      III       koht
  • Euroopa MV U 16 meeskonna võistlusel                    III       koht

Treener:        Harri Koiduste

KRISTO KALJUMAA                           maadlus                  Märjamaa G/ 

  • Eesti MV kr.-rooma maadluses õpilastele(-15a.)         II        koht
  • Eesti MV kr.-rooma maadluses kadettidele(-17a.)       III       koht
  • Eesti MV sumomaadluses U 14                                 II        koht

Treenerid:      Harri Koiduste

JARMO VANMIK                                 maadlus                  Märjamaa G.

  • Eesti MV kr.-rooma maadluses õpilastele(-15a.)         III       koht
  • Eesti MV sumomaadluses U 14                                 III       koht

Treener:        Harri Koiduste

JANARI KUUSEMETS                          maadlus                  Märjamaa G.

  • Eesti MV kr.-rooma maadluses kadettidele(-17a.)       III       koht
  • Eesti MV vabamaadluses kadettidele (-17a.)               III       koht

Treener:        Harri Koiduste

JOONAS ANDESSALU                          maadlus                  Märjamaa G.

  • Eesti MV vabamaadluses juunioritele(-20a.)               II        koht

Treener:        Harri Koiduste

LEMBIT LOODUS                                maadlus                  Märjamaa G.

  • Eesti MV vabamaadluses õpilastele(-15a.)                 III       koht
  • Eesti MV sumomaadluses U 16                                 II        koht

Treener:        Harri Koiduste

SANDER ROOSILEHT                          maadlus                  Märjamaa G.

  • Eesti MV sumomaadluses U 12                                 III       koht

Treener:        Harri Koiduste

SILVER ROOSILEHT                           maadlus                  Märjamaa G.

  • Eesti MV sumomaadluses      U 12                             I         koht
  • Eesti MV sumomaadluses      U 12 absoluutkaal         III       koht
  • Eesti MV sumomaadluses      U 14                             III       koht
  • Euroopa MV sumomaadluses U 12                            III       koht

Treener:        Harri Koiduste

ANDREAS VÄLIS                                 maadlus                  Vana-Vigala PK

  • Eesti MV kr.-rooma maadluses õpilastele(-17a.)         II        koht
  • Eesti MV sumomaadluses       U 14                            II        koht
  • Eesti MV sumomaadluses U 14 absoluutkaal              III       koht
  • Euroopa MV sumomaadluses    U 14                          5.        koht

Treener:        Olev Nisumaa

HANS VESKIMÄGI                              maadlus                  Vana-Vigala PK

          * Eesti MV kr.-rooma maadluses juunioritele (-20.a)        III       koht

Treener:        Olev Nisumaa

MAREK  LAINELA                               maadlus                  Vana-Vigala TTK

          * Eesti MV kr.-rooma maadluses juunioritele (-20.a)        III       koht

Treener:        Olev Nisumaa

HEILY TIITUS                                      maadlus                  Kivi-Vigala PK

          * Eesti MV sumomaadluses  U 12                                  I         koht

          * Eesti MV sumomaadluses  U 14                                   II        koht

Treener:        Jüri Nisumaa

TRIINULY VEIMANN                          maadlus                  Vana-Vigala PK

          * Eesti MV naistemaadluses õpilastele(-15a)                    II        koht

          * Eesti MV sumomaadluses U 14                                   II        koht

Treener:        Jüri Nisumaa

URMIS VEIMANN                                maadlus                  Vana-Vigala PK

          * Eesti MV kr.-rooma maadluses õpilastele (-15.a)           III       koht

          * Eesti MV sumomaadluses U 14                                    I         koht

Treener:        Olev Nisumaa

                      Jüri Nisumaa

HANNES  VÄLIS                                   maadlus                  Vana-Vigala PK

          * Eesti MV kr.-rooma maadluses õpilastele (-15.a)           II        koht

          * Eesti MV sumomaadluses U 14                                    I         koht

          * Eesti MV sumomaadluses U 14 absoluutkaalus             III       koht

          * Eesti MV sumomaadluses U 16                                    III       koht

Treener:        Olev Nisumaa

                      Jüri Nisumaa

RAIDO  LIITMÄE                                 maadlus        V-Vigala PK/Audentese SK

          * Eesti MV kr.-rooma maadluses juunioritele(-20.a)         I         koht

          * Eesti MVvabamaadluses juunioritele(-20.a)                  I         koht

          * Eesti MV kr.-rooma maadluses täiskasvanutele             III       koht

          * Euroopa MV  kr.-rooma  maadluses juunioritele            21.      koht

          * Maailma MV kr.-rooma maadluses juunioritele             18.      Koht

Treenerid:      Olev Nisumaa

Henn Põlluste 

ARTUR VITITIN                                   maadlus        Kehtna PK/Audentese SK

          * Eesti MV kr.-rooma maadluses juunioritele(-21a)           III       koht

          * Eesti MV kr.-rooma maadluses kadettidele(-17a.)          III       koht   

Treenerid:      Leon Reitsak

REINO VELLESTE                               jahilaskmine             Rapla VG

  • Eesti MV  Olümpia Skeet harjutuses  noored              I         koht
  • Eesti MV  Olümpia Skeet harjutuses juuniorid            I         koht
  • Euroopa MV Olümpia Skeet harjutuses juuniorid        33.      koht

Treener:       Ülo Mets

TANEL MÄNNISALU                           laskmine                  Kaiu PK

  • Eesti noorte MV õhupüstol                                       II        koht

Treener:        Endel Kaasiku

RAINIS  RAIDMA                                 laskmine                  Kaiu  PK

  • Eesti noorte MV õhupüstol                                       III       koht
  • EKSL       20 lasku toelt                                           III       koht

Treener:        Endel Kaasiku

MARJANA-KRISTIINA MERONEN     laskmine                  RaplaÜG/Audentes

  • Eesti noorte MV B-klass  õhupüss                             I         koht
  • Eesti noorte MV B-klass 30 lasku lamades                 I         koht
  • Eesti noorte MV B-klass 3×10 lasku                           II        koht
  • Eesti MV laskevõistlus kuulirelvas                            5.        koht

Treener:        Liivi Erm

MARKEL MÄGI                                    laskmine                  Rapla VG

*    Eesti noorte MV B-klass  õhupüss                             III       koht

Treener:        Liivi Erm

MATTIAS  REINAAS                            motosport                Kohila G.

  • Eesti MV Ski juunior (8-12)                                     II        koht
  • Eesti MV Ski GP enduuros                                       III       koht

Treener:        Ott Reinaas

DON ERIC LAANE                                motosport                Kohila G.

  • Eesti MV talikrossis                                                II        koht

Treener:        Jaanus Laane

KASPAR KASARI                                 motosport                Rapla ÜG.

  • Eesti MV noorteralli                                                I         koht
  • Eesti MV juunioride rallisprint                                  I         koht

Treener:        Enn Kasari

                     Egon Kaur

MARII-HELEEN  RAIDMETS              ratsutamine              Märjamaa G.

          *  Eesti MV juunioridele koolisõidus                              II        koht

          *  Eesti MV noorte koolisõidus                                       III       koht

Treener:        Krista Raidmets

                     Marika Vunder

SANDER KLEIN                                    kergejõustik             Rapla VG/Audentese SG

  • Eesti noorte MV                       JP-400m                  II        koht

Treener:        Valter Espe

KARINA BAUMVERK                          kergejõustik             Kohila G/Audentese SG.

  • Eesti talvised MV                     AT- kuulitõuge         I         koht

Treener:         Ants Kiisa

MARI-LIIS MURULA                           kergejõustik             Rapla ÜG/Audentese SG

  • Eesti  MV                                JT-400m                  I         koht
  • Eesti  MV mitmevõistluses        JT-7 võistlus            II        koht

Treener:        Sven Murula

TRIINU ROONI                                     orienteerumine         Rapla VG/Audentese SG

  • MM juuniorid orienteerumisjooksus sprint N 20          81.      koht
  • MM juuniorid orienteerumisjooksus tavarada N 20      105.    koht
  • Euroopa noorte MV teatejooks N18                           12.      koht
  • Euroopa noorte MV tavarada N18                             37.      koht
  • Euroopa noorte MV  sprint N18                                30.      koht
  • Eesti MV orienteerumisjooksus lühirada N 18            III       koht
  • Eesti MV orienteerumisjooksus sprint N 18                I         koht
  • Eesti MV orienteerumisjooksus tavarada N 18            I         koht
  • Eesti MV orienteerumisjooksus öine tavarada N 18     I         koht
  • Eesti MV orienteerumisjooksus pikk rada N 18          II        koht
  • Eesti MV suusaorienteerumise sprinditeatev. N 21       III       koht

Treener:        Vallo Vaher

KERT TALU                                          ekstreemsport           Rapla ÜG

  • Eesti MV juunioritele slopstyles                                I         koht
  • Eesti MV juunioritele lumelaua krossis                      II        koht
  • MM juunioritele                                                      44.      koht

Treener:        Margus Maltsar

TANEL KARRO                                    judo                         Kohila G.Audentese SG

  • Eesti MV  judos    A-klass         kehakaalus+90kg      I         koht

Treener:         Aavo Põhjala

KRISTER RISKA                                  judo                         Kohila G.

  • Eesti MV judos   A-klass         kehakaalus-50kg       I         koht

Treener:         Mart Kuura

HELENA  SAKS                                    vibulaskmine            Rapla ÜG

  • Eesti talvised MV juuniarid                                      III       koht
  • Euroopa talvised MV juuniorid                                 17.      koht
  • Eesti MV juuniorid                                                  III       koht
  • Eesti MV täiskasvanutele FITA-1                              4.        koht
  • Eesti MV täiskasvanutele harjutus olümoiaring           5.        koht
  • Eesti MV täiskasvanutele võistkondlik arvestus          I         koht
  • MM juunioritele individuaalarvestus                          57.      koht
  • MM juunioritele  võistkondlik arvestus                     9.        koht

Treenerid:      Raul Kivilo

                     Eve Kivilo

                     Andres Saks

KARL KIVILO                                      vibulaskmine            Järvakandi G.

  • Eesti talvised MV noortele noorte  klassis                  I         koht
  • MM kadettidele                                                       108.    koht
  • MM võistkonnavõistlus segavõistkonnad                   33.      koht

Treener:        Raul Kivilo

KADRI LILIENTHAL                           vibulaskmine            Valtu PK

  • Eesti talvised MV noortele kadettide  klassis              III       koht

Treener.        Eve Kivilo

TRIINU LILIENTHAL                          vibulaskmine            Valtu PK

  • Eesti talvised MV noortele noorte  klassis                  I         koht
  • Eesti noorte  MV noorte klassis                                 I         koht
  • Eesti MV täiskasvanutele harjutus olümpiaring           III       koht

Treener.        Eve Kivilo

MARTA KAUNIS                                  vibulaskmine            Valtu PK

  • Eesti talvised MV noortele noorte  klassis                  II        koht
  • Eesti noorte  MV noorte klassis                                 II        koht
  • Eesti MV täiskasvanutele harjutus olümpiaring           5.        koht

Treener.        Eve Kivilo

STEN-ERIK OTTENDER                      jalgratas                  Rapla VG

  • Eesti MV olümpiakrossis                                          III       koht

Treener:        Silver Ao

SIGRID ILLIPE                                     jalgratas                  Valtu PK

  • Eesti MV maanteratturitele                                       III       koht
  • Eesti MV talikrossis                                                 6.        koht

Treener:        Martti Alesmaa

                     Janari-Joel Jõessar

CRISTIAN SEPP                                    jõutõstmine              Märjamaa G.

  • Eesti noorteMV lamades surumises                           I         koht
  • Eesti noorte MV jõutõstmises                                    II        koht
  • Eesti MV klassikalises jõutõstmises (-59kg)               II        koht

Treener:        Mihkel Laurits

                      Heino Maiste

MIHKEL KASK                                     jõutõstmine              Märjamaa G.

  • Eesti noorte MV lamades surumises                          III       koht

Treener:        Mihkel Laurits

                     Heino Maiste

TÕNIS HOLMBERG                             jõutõstmine              Märjamaa G.

  • Eesti noorte MV lamades surumises                          II        koht
  • Eesti MV klassikalises jõutõstmises (-83kg)               III       koht

Treener:        Mihkel Laurits

                     Heino Maiste

KRISTO KALJUMAA                           jõutõstmine              Märjamaa G.

  • Eesti noorte MV lamades surumises                          II        koht
  • Eesti noorte MV jõutõstmises                                   III       koht

Treener:        Mihkel Laurits

                     Heino Maiste

ALEKSANDER GERTSJAK                  jõutõstmine              Märjamaa G.

  • Eesti noorte MV lamades surumises                          I         koht
  • Eesti noorte MV jõutõstmises                                   I         koht

Treener:        Mihkel Laurits

                     Heino Maiste

ALEKSANDER VOLMERS                   jõutõstmine              Märjamaa G.

  • Eesti noorte MV lamades surumises                          I         koht
  • Eesti noorte MV jõutõstmises                                   I         koht
  • Eesti MV  klassikalises jõutõstmises(-83kg)               4.        koht

Treener:        Mihkel Laurits

                     Heino Maiste

STEN KALDLAUR                                jõutõstmine              Märjamaa G.

  • Eesti noorte MV lamades surumises                          III       koht

Treener:        Mihkel Laurits

                     Heino Maiste

KASPAR  SALE                                     jõutõstmine              Märjamaa G.

  • Eesti noorte MV lamades surumises                          II        koht

Treener:        Mihkel Laurits

                     Heino Maiste

KARLI  VÄLJAR                                   jõutõstmine              Märjamaa G./Pärnu KHK

  • Eesti noorte MV lamades surumises                          III       koht

Treener:        Mihkel Laurits

                     Heino Maiste

KRISTJAN LIMBERG                          jõutõstmine              Kohila G.

  • Eesti noorte MV lamades surumises                          I         koht

Treener:        Mihkel Laurits

                     Heino Maiste

GEORG MARKUS TAMMVERK          jalgpall                    Kohila G

  • EKSL 1.-3.kl.poeglaste”OJ”individuaal arvestuses      I           koht

Treener:        Taavi Aus

MIRGIT NÕMMSALU                          jalgpall                    Rapla VG

  • EKSL 1.-3.kl. tütarlaste”OJ”individuaal arvestuses      III        koht

Juhendaja:     Ingrid Lenk

STELLA  PAESTE                                jalgpall                    Rapla VG

  • EKSL 1.-3.kl. tütarlaste”OJ”individuaal arvestuses      II         koht

Juhendaja:     Ingrid Lenk

BERIT REINU                                       korvpall                   Rapla VG

  • EKSL 6.-7.kl.tütarlaste „OK”individuaal arvestuses     II          koht

Treener:        Tiiu Kosk

HANNA MARIA UUSMEES                  korvpall                   Rapla ÜG/

  • EKSL 8.-9.kl.tütarlaste „OK”individuaal arvestuses    I           koht

Treener:        Tiiu Kosk

LISANDRA TÄPSI                                korvpall                   Rapla ÜG/

  • EKSL 8.-9.kl.tütarlaste „OK”individuaal arvestuses    III        koht

Treener:        Tiiu Kosk

MARKUS REBBASE                             võrkpall                   Kohila G.

  • Eesti MV rannavolles U14                                       II         koht

Treener:        Paul Piirmets

KERTU        LAAK                               võrkpall                   Kohila G./Audentes

  • Eesti MV rannavolles U16                                       I          koht
  • Eesti MV rannavolles U18                                        I         koht

Treener:        Kristjan Kais

VÕISTKONNAD:  2013

Eesti MV  10 tantsus juuniorite I vanusgrupp                                              III     koht

OLLE                      VILTOK                  Rapla VG

KENDRA                METSIS                   Rapla VG

Treener:        Jörgen Kapp  

Eesti noorte MV   laskmises          Kaiu  võistkonnas                                    I         koht

TANEL                   MÄNNISALU          Kaiu PK

RAINIS                   RAIDMAA              Kaiu PK

RAUNO                   AASULA                 Kaiu PK/Tl.Südalinna G.

Treener:        Endel Kaasiku

Eesti MV  jõutõstmises noortemeeskondadele    Märjamaa Spordiklubi      I        koht

ALEXANDER          VOLMERS              Märjamaa G.

TÕNIS                     HOLMBERG            Märjamaa G.

ALEKSANDER       GERTSJAK             Märjamaa G.

KRISTO                  KALJUMAA            Märjamaa G.

Treenerid:      Heino Maiste

                     Mihkel Laurits

Eesti MV poiste „B”kl.  korvpalli United Loggers Rapla võistkonnas           I         koht

MARKUS                AEDLA                   Kabala PK

GREGOR                ILVES                     Rapla VG

SIGFRIED               KESKÜLA               Rapla ÜG

RAIKO                    KURISOO               Rapla ÜG

GERT                      LAGUS                   Rapla ÜG

TANEL                   NIPERNADI            Rapla VG

IVALO                    PAJUMETS             Rapla ÜG/Audentes

MAREK                  RUUT                      Rapla ÜG

WILLIAM                STEIN                     Rapla ÜG

MARTIN-EGERT    VÕRAHANSO         Rapla ÜG

MARTIN                 ÜTSMÜTS               Rapla ÜG

Treenerid:      Indrek Ruut

                     Viljo Sinikas

Eesti MV  G4S korvpalli meistriliigas TYCO Rapla võistkonnas                  IV      koht

HENDRIK               RUUT                      Rapla ÜG/Audentes

KAAREL                 TRAUMANN           Kehtna PK/Audentes

SAAMUEL              RÕIGAS                  Rapla ÜG

Treenerid:      Indrek Ruut

                     Toomas Annuk

Eesti MV  tüdrukute „A”klassis  korvpalli AmEst Rapla võistkonnas           III      koht

KAARI                    KAMP                      Rapla VG

KRISTEL                KIVIOJA                 Rapla ÜG

KARIN                    LIPSTUHL              Rapla VG/Tl.Ülikool

JANNE                    MUTLI                    Rapla VG

ELIISE                    PAJUMETS             Kohila G./Audentes

LAURA-MARLEEN REISSAR                Rapla ÜG

MARIE                    ROOSALU              Rapla VG/Audentes

TRIIN                      SAARMANN           Rapla VG

LISANDRA             TÄPSI                     Rapla ÜG

HANNA-MARIA     UUSMEES               Rapla ÜG     

Treenerid:      Tiiu Kosk

Kadri Kummer

Eesti MV  naiste meistriliiga korvpallis AmEst Rapla võistkonnas               IV      koht

KAARI                    KAMP                     Rapla VG

KRISTEL                KIVIOJA                 Rapla ÜG

KARIN                    LIPSTUHL              Rapla VG/Tl.Ülikool

JANNE                    MUTLI                    Rapla VG

ELIISE                    PAJUMETS             Kohila G./Audentes

LAURA-MARLEEN REISSAR                Rapla ÜG

TRIIN                      SAARMANN           Rapla VG

HANNA-MARIA     UUSMEES               Rapla ÜG     

Treenerid:      Tiiu Kosk

Kadri Kummer

Toomas Annuk

EKSL 4.-5.klass poeglaste 3×3 korvpallisari       Märjamaa G. võistkond     III      koht

KAUR                     KOLLIN

JOONAS                 RIISMAA

JOHANNES             KIRSIPUU

RAUL                     KRAUSBERG

Treener:        Kalle Kollin

EKSL 10.-12.klasside poeglaste korvpall meistriliiga Kohila G. võistkond    II        koht

SIIM                        KAMS                    

MARKO                  AHVEN                  

AIVAR                    PÄRI

ANDRO                   TUISK

RAIDO                    VÄLIK

KRISTJAN               KALLASTE

GERDO                   LAANSOO

KARL-ERIK            VANEM

KRISTJAN              LIMBERG

Treener:         Jüri Pritsin

EKSL 6.-7.klass tütarlaste „Osavaim korvpallur”   Rapla VG võistkond      I        koht

BERIT                     REINU         

LAURA                   TAMM                    

ALEXANDRA         LEHTMETS 

KATARINA            TAMM                   

Treener:        Tiiu Kosk

EKSL „Osavaim korvpallur” üldarvestus          Rapla ÜG  võistkond          III      koht

HANNA MARIA      UUSMEES

LISANDRA             TÄPSI

LAURA MARLEEN REISSAR

KEIRI                      NÕLVAK

KRISTIN                 DÜÜNA

ERLE                      JAANUS

CARMEN                AARDE

KRISTIN                 ÕISPUU

MAREK                  RUUT

GERT                      LAGUS

MARTIN-EGERT     VÕRAHANSO

KARL-REIMOND   KÕRS

WILLIAM               STEIN

SIGFRIED               KESKÜLA

Treener:        Tiiu Kosk

EKSL 8.-9.klass tütarlaste „Osavaim korvpallur”   Rapla ÜG. võistkond     I         koht

HANNA MARIA      UUSMEES

LISANDRA             TÄPSI

LAURA MARLEEN REISSAR

KEIRI                      NÕLVAK               

Treener:        Tiiu Kosk

EKSL 6.-9.klassi tütarlaste jalgpall         Kohila G  võistkond           II        koht

MIRELL                  VINNAL

SIGDI                      MÄGI

BRIT                       KESKRA

KÄTLIN                  KULLERKUPP

KRISTEL                HEINLEHT

LIISBET                  KUUTOK

KARMEN                IBUS

ANNE-MARIA        BRUSILA

ALEKSANDRA       AZAROVA

GERDA                   PÄRI

Juhendaja:     Anne Siitam            

EKSL 1.-5.klassi tütarlaste jalgpall         Rapla VG  võistkond         III      koht

KETLIN                  HAMBURG

ANNABEL              JÄÄR

NELE                      NOVEK

ANDREA                PIIP

HEELIAN                LEHTSALU

ANETTE HANNELE NÄKK

MARILIIS               EHRENPREIS

STELLA                  PAESTE

Juhendaja:     Ingrid Lenk

EKSL 1.-3.klass poeglaste „Osavaim jalgpallur”   Kohila G võistkond         I        koht

GEORG MARKUS   TAMMVERK

MARKUS                LAADOGA

MARTIN                 VETKAL

TAAVI                    KALA

AIDEN                    MADISSON

Treener:        Taavi Aus               

EKSL 1.-3.klass tütarlaste „Osavaim jalgpallur”   Rapla VG võistkond        I        koht

STELLA                  PAESTE

MIRGIT                   NÕMMSALU

KETTE-LIISA         OJAMAA     

Juhendaja:     Ingrid Lenk   

EKSL 4.-5.klass tütarlaste „Osavaim jalgpallur”   Kohila G II võistkond     II       koht

CAROL KEITLY     PALTS

DESIREE                TALV

STELLE-MIA          SALUJÕE

SANDRA                TAMBI

LEANDRA              TRAKMANN

Juhendaja:     Ulvi Mägi

EKSL 4.-5.klass tütarlaste „Osavaim jalgpallur”   Kohila G I võistkond       III     koht

BIRKE                    VAHESAAR

MARII                     VESKIMÄE

NATHALI               EBOLDT

SANTA-MONIKA   KRJATŠEK

ALJONA                 VINOGRADOVA

Juhendaja:     Anne Siitam 

Eesti MV võrkpall U 16 tütarlapsed Kohila Võrkpalliklubi võistkond          III      koht

REELIKA                          PIIRSALU

ANDRA                             AAVIK

KADI                                 TALTS

KARMEN                          MEREKÜLA

KERTU                              LAAK

HELINA                            HEINALA

ANNABEL                        KATTAI

ANNE MARIT                   MEREKÜLA

ANNI-LY                           ABEL

KARMEN                          KIBUVITS

BIRKE                               VAHESAAR

KATARIINA KATRINA     ARULAANE

Treener:        Ingrid Kangur

Eesti MV võrkpall U 18 tütarlapsed Kohila Võrkpalliklubi võistkond          III      koht

REELIKA                          PIIRSALU

ANDRA                             AAVIK

KADI                                 TALTS

KARMEN                          MEREKÜLA

KERTU                              LAAK

HELINA                            HEINALA

AET                                   ABRAMSON

HELLE-MARIS                  SIILAK

JOHANNA                         PARVE

HANNA-LOORE               ÕUNPUU

PILLERIN                          ASPERK

Treenerid:      Ingrid Kangur

                     Peeter Vahtra

Eesti MV võrkpallis Audentese SC/noortekoondise võistkond           V        koht

KATLEEN                         KANGUR      Kohila G/Audentes

HANNA-LOORE                ÕUNPUU      Kohila G/Audentes

KERTU                              LAAK           Kohila G/Audentes

Treener:                   Peeter Vahtra

EKSL ja EVF mikroliiga poeglaste  võrkpall       Kohila G. võistkond                    II          koht

IVAN                      SHATALOV

KRISTEN                KANGUR

MARKUS                POOMANN

MEELIS                  SALUJÕE

EGERT                    ROODI

ARTUR                   SKATŠKOV

Treenerid:      Ingrid Kangur

                     Paul Piirmets

EKSL  spordimälumäng „Bumerang”   Rapla VG võistkond                       II        koht

KRISTJAN              KOTTO

TOM                       SILLAOTS

MARKO                 MERILA

RAINER                 PAIDLA                 

Juhendaja:     Peep Vahtrik

EKSL 1.-3.klasside poeglaste rahvastepall     Rapla ÜG   võistkond              I         koht

RANDO                  DÜÜNA

ERIK                       PÄRNAPUU

KARL-HENDRIK    ERM

KARDO                  KILK

INO                         KURG

MARTIN                 ORUSTE

BRENET                 ROHTOJA

RASMUS                TRUU

Juhendaja:     Helle Veskimägi

EKSL 1.-3.klasside  tütarlaste rahvastepall     Kohila G   võistkond              III      koht

KEITI                      KRUUSMANN

EVA-LOTTA           SIKKA

MELANI                 VAHESAAR

EMMA-LOTA         PIIRMETS

EGLE                      PIISANG

LIISI                       VEELEID

GERDA                   SCHOTTER

FIONA                    PÄRNAT                

Juhendajad:   Ingrid Kangur

                     Kaur Heinaru

Eesti noorte ja täiskasvanute koondislased   2013 aastal:

MAADLUS:

MARKOS MERISALU  juuniorite ja täiskasvanute koondis   V-Vigala TTK

Treener:        Harri Koiduste

ARDO PAJUR        Eesti noortekoondis                                Märjamaa G..

Treener:        Harri Koiduste

RAIDO LIITMÄE   Eesti juuniorite koondis                         V-Vigala PK/Audentes

Treener:        Harri Koiduste

Eesti koondis ratsutamise koolisõidus:

MARII-HELEEN RAIDMETS                                              Märjamaa G.

Treenerid:      Krista Raidmets

                     Marika Vunder

Eesti noortekoondis orienteerumises:

TRIINU ROONI                      N18                                         Rapla VG/Audentese SG

Treener:        Vallo Vaher

Eesti noortekoondis  vibulaskmises:

HELENA      SAKS                                                                Rapla ÜG

Treenerid:      Raul Kivilo, Eve Kivilo, Andres Saks

KARL           KIVILO                                                            Järvakandi G.

Treener:        Raul Kivilo

Eesti noortekoondis  võrkpallis:

KERTU LAAK                                                                       Kohila G/Audentese SG

Treener:        Peeter Vahtra                      

HANNA-LOORE ÕUNPUU                                                   Kohila G/Audentese SG

Treener:        Peeter Vahtra

KARMEN    MEREKÜLA                                                     Kohila G/Audentese SG

Treener:        Ingrid Kangur

Eesti   koondis kandidaadid korvpallis:

KAAREL     TRAUMANN          U 20                                  Kehtna PK/Audentes

Treener:        Indrek Ruut

IVALO         PAJUMETS            U16                                   Rapla ÜG/Audentes

Treener:        Indrek Ruut

SIGFRIED    KESKÜLA              U14                                   Rapla ÜG

Treener:        Viljo Sinikas

MARIE        ROOSALU              U18                                   Rapla VG/Audentese SG

Treener:        Tiiu Kosk                                                                                                   

KAARI         KAMP                    U18                                   Rapla VG

Treener:        Tiiu Kosk     

JANNE         MUTLI                   U18                                  Rapla VG

Treener:        Tiiu Kosk

LAURA-MARLEEN REISSAR    U16                                   Rapla ÜG

Treener:        Tiiu Kosk

HANNA MARIA UUSMEES        U16                                   Rapla ÜG

Treener:        Tiiu Kosk

LISANDRA  TÄPSI                     U16                                   Rapla ÜG

Treener:        Tiiu Kosk

LAURA        TAMM                    U14                                   Rapla VG

Treener:        Tiiu Kosk

ALEXANDRA  LEHTMETS       U14                                   Rapla VG

Treener:        Tiiu Kosk     

Tänatakse järgmisi koole aktiivse osalemise eest maakonna koolinoorte  võistlustel 2012/2013.õppeaastal.

Gümnaasiumide grupis osutus aktiivsemaks

Rapla Ühisgümnaasium

Direktor:Imbi Kalberg

Kehalise kasvatuse õpetajad: Helle Veskimägi; Tiiu Kosk; Jaak Liivandi.

Põhikoolide grupis

Kehtna Põhikool

Direktor: Piret Kallaste

Kehalise kasvatuse õpetaja: Kadi Peedo

Algkoolide grupis

Alu Lasteaed-Algkool

Juhataja: Ülle Riisalu

Kehalise kasvatuse õpetaja: Virve Pärn

Powered by Dokumendid

Andres Liiv ja Kristin Vaha - tantsimine

Bulgaaria Varna CSIT World Championships Classic Showdance maailmameistrid (I koht), (4); Austria Schladming CSIT World Championships Adult Master Standard hõbemedalid (II koht), (15); Itaalia Emilia Romagna CSIT World Sport Games Dancesport Adult Master Standard hõbemedalid (II koht), (15)

Piibe Tammemäe - rogain/ rattaorienteer.

Rogaini MM, USA võistkondlik naiste võistlusklass II koht (25); Rattaorienteerumise EM Portugalis – sprint 9.koht (37)

Indrek Ruut - korvpall

Korvpalli II liiga I koht (Rapla Korvpallikool); Korvpalli PU18 EMV II koht (Rapla Korvpallikool); Korvpalli PU18 karikavõistluste II koht (Rapla Korvpallikool)

Kaia Milling - korvpall

TU16 korvpalli karikavõistluste I koht (Rapla Korvpallikool); TU16 korvpalli EMV II koht (Rapla Korvpallikool); TU19 korvpalli EMV II koht (Rapla Korvpallikool)

Kaitseliidu Rapla maleva saalihoki naiskond - saalihoki

Eesti Energialiiga MV I koht 2023 (7); Energialiiga karikavõistluste I koht (6); Energialiiga tänavahokivõistlus I koht (4)

JVK Ilves naiskond - vibulaskmine

Eesti MV olümpiaringi harjutus 2. koht (Triinu Lilienthal, Eve Kivilo, Bessi Kasak)(6)

Rapla Korvpallikool PU18/II liiga - korvpall

II liiga I koht; PU18 EMV II koht; PU18 karikavõistluste II koht

Kadi Aladinid - tantsimine

Artistliku tantsu Maailmameistrivõistlused 1.koht- Filmi ja muusikali kategooria(2); 3.koht- Artistlik Šõu kategooria; Happy Dancers Baltic Cup(6) 2.koht Jazz noored 1 (11)

Rapla Jooksuklubi - kergejõustik

Eesti MV Meeste 4x1500m II Koht (Kevin Jõesoo, Sander Piik, Sten Ütsmüts, Kalev Hõlpus)(5)

Carmen Peussa - ratsutamine

Eesti MV ratsutamise kolmevõistluses harrastajate võistlusklassis (CCN 90) I koht(9); 2023.a.absoluutvõitja Eesti ratsutamise kolmevõistluse harrastajate klassis(14); Tallinn International Horse Show, takistussõit 5.koht(19)

Mariette Liigend - sumomaadlus

Euroopa MV U18 I koht(8); Euroopa MV U23 II koht(7); Maailma MV U18 III koht(8)

Kertu Laak - võrkpall

Eesti rahvusnaiskonnas Euroopa Hõbeliigas I koht; RC Cannes mängija (Prantsusmaa) klubihooaeg – 8.koht; Prantsusmaa KV II koht

Triinu Lilienthal - vibulaskmine

Baltimaade MV I koht (15); Baltimaade siseMV I koht (17); Eesti MV olümpiaringi harjutus I koht (22)

Ragne Rahuoja - võrkpall

Eesti MV I koht (TalTech/Tradehouse)

Karl Kivilo - vibulaskmine

Baltimaade siseMV 2. koht(24); Eesti siseMV 3. koht(19); Eesti MV 1440 harjutus 3. koht(13)

Lauri Erm - laskmine

Eesti MV finaal õhupüss 60 lasku 5.koht(68); Eesti MV 300m standardpüss 3×20 lasku III koht(7); Eesti MV lamades 60 lasku 7.koht(27)

Timmo Tammemäe - rogain

Rogaini MM USA, võistkondlik meeste klass I koht (56); Rogaini EM Soome, võistkondlik meeste klass I koht(86); Seiklusspordi MM LAV, 4-liikmeline võistkond III koht(108)

Elvis Leinberg - autosport

Eest MV rahvarallis masinaklass 2WD-VE I koht; Eesti MV rahvaralli sprindis I koht;

Nora Haas - vibulaskmine

Eesti noorte karikavõistlused U18 I koht (17); Eesti noorte MV U18 III koht (17); Eesti täiskasvanute MV 1440 harjutus 6. koht (11)

Susanna Sule - laskmine

Maailmameistrivõistlus N võistlusklass õhupüss 60 lasku 91.koht(140); Euroopa MV N20 õhkrelv õhupüss 60 lasku 49.koht(67); Balti karikavõistlus N20 kolm asendit 3x20l. I koht(21)

Perekond Vain - aasta sportlikuim pere

Perekond Vain – ema Ly, isa Tarmo ning lapsed Gregor, Liseth, Marko ja Melinda.

Vainude peres hoiavad sportlikku lippu kõige kõrgemal pere keskmised lapsed Liseth ja Marko, kuid spordipisik ei ole möödunud ka teistest. Liseth on korvpallis jõudnud oma vanuste Eesti tippu esindades Rapla Korvpallikooli U19 vanuses ja naiste meistriliigas, samuti on ta Eesti noortekoondise liige korvpallis ning aktiivne koolispordis paljudel erinevatel aladel. Marko on tubli Raplamaa Rattaklubi Komo sportlane, kes lööb aktiivselt ja tulemuslikult kaasa ratta- ja suusaspordis ning jooksmises. Pere noorim tütar Melinda proovib kätt nii korvpallis kui kestvusspordis Komos ja otsib veel oma õiget sportlikku rada. Vanima venna Gregori põhikutsumuseks on muusika, kuid sportlikud eluviisid on olulisel kohal ka tema elus.

Pereisa Tarmo ja ema Ly toetavad oma laste sportimist nõu ja jõuga ning ei puudu ka otsene eeskuju. Nooruses on mõlemad osalenud korvpallitreeningutel ning isa Tarmo on rattaklubi Komo aktiivne liige ka tänaseni, toetamas rajal nooremat põlve kui ka ise võisteldes.

Eve Kivilo - vibulaskmine

Eesti siseMV veteranid 50+ 1. koht (2); Eesti MV 1440 harjutus veteranid 60+ 1. koht (1); Eesti sise karikavõistlused veteranid 60+ 1. koht (1)

Mihkel Laurits - jõutõstmine

Veteranide MM lamades surumises, LAV, M70+, kehakaal -120 kg M70+ I k. (1); Veteranide EM jõutõstmises, Tšehhi, kogusumma kehakaal -105 kg, M70 + I k. (1); Veteranide MM klassikalises (varustuseta) lamades surumise, LAV, kehakaal 120 kg M70+ II k. (2)

Endel Kaasiku - laskmine

Eesti Seeniorid S75+ standardpüstol 20+20+20l. I koht(4); Põhjamaade Seeniorid 75+ olümpiakiirlaskmine 5.koht(9); Eesti MV M v.kl. Olümpiakiirlaskmine 15.koht(15)

Endi Tõnisma - laskmine

Eesti MV M võistlusklass jooksev metssiga 30+30l. III koht(19); Eesti MV M v.kl. jooksev metssiga 20+20l.mix 5.koht(19); Eesti MV M Kaiu LK võistkond jooksev metssiga 30+30l II koht(4)

Mati Tiidre - kergejõustik

Veteranide EM, Itaalia, teivashüpe M80 I k.(6); Eesti veteranide MV teivashüppes M80 I k. (1)

Aavo Kergand - kergejõustik

Veteranide EM Itaalia, 10 võistlus M70 III k.(14); Veteranide MM sisekergejõustikus Poola, 5-e võistlus M70 4.k(17) kaugushüpe M70 8.k(15)

Helle Tasane - kergejõustik

Baltimaade lahtised MV, N70 kaugushüpe I koht(2); Eesti veteranide MV, kettaheide N70 I koht(2); kuulitõuge N70 I koht(2)

Aili Kuldkepp - lauatennis

esti veteranide MV üksikmäng N70 III k. (6); Baltimaade veteranide MV üksikmäng N75 II k . (3); segapaar 70 III k. (6)

Tiiu Kosk - korvpall

FIMBA N60+ korvpalli MM I koht (14)

Lisandra Vetesina - korvpall

TU16 korvpalli karikavõistluste I koht (Rapla Korvpallikool)(5); TU16 korvpalli EMV II koht (Rapla Korvpallikool)(5); TU19 korvpalli EMV II koht (Rapla Korvpallikool)(6); TU16 korvpalli EM B-divisjoni IV koht

Liivi Erm - laskmine

Eesti MV N põhiklass, lamades 60l. 9.koht(11); Eesti seenioride MV 60lasku lamades I koht(6); Eestimaa Suvemängud N45+ õhupüss 40l. III koht(6)

Ranel Rahuoja - võrkpall

Eesti MV 2023 U20 I koht(SK Tats); Eesti MV U18 I koht (SK Tats); Eesti MV U18 I koht

Kristian Hallikmägi - rahvaralli

P18 Rahvaralli 2023 kokkuvõttes II koht(10); P18 rahvasprint 2023 kokkuvõttes I koht(13)

Janre Jõgi - kergejõustik

Eesti sise MV U18 kaugushüpe I koht(19); Baltimaade sise MV U18 kaugushüpe I koht(6); Euroopa Noorte OM kaugushüpe 4.koht(21)

Nikita Mežov - kreeka-rooma maadlus

Täiskasvanute EMV 5.koht(7); MM U-17 11.koht(30); Eesti MV U-17 III koht(8)

Mattias Reinaas - veemotosport

Jetid Ski GP 3 UIM MM Itaalia, I koht; Pro-AM Ski 4 Stroke Lites IJSBA World Series 2023 I koht (POL,FRA,USA,TAI); Pro-AM Ski Stock IJSBA World Series 2023 I koht (POL,FRA,USA,TAI)

Karmel Jano - kergejõustik

Eesti MV U18 1500m I koht(4); Baltimaade MV U18 1500m II koht(6); Eesti sise MV Naised 1500m III koht(4)

Kalev Hõlpus - kergejõustik

Eesti sise MV U23 3000m I koht(12); Eesti sise MV Mehed 3000m I koht(10); Euroopa võistk. MV-sed 3000m takist. 13.koht(16)