Parimad Koolisportlased 2017

      Rapla maakonna 2017.a parimate koolisportlaste tulemused.

            (Tähtajaliselt esitatud-21.nov.2017)

MATTIAS  REINAAS                                                 veemotosport        Kohila G.

Ski Junior GP 3.3 (13-15a) UIM Maailma MV                       Maailma meister (I koht)

Ski Junior GP 3.3 (13-15a) UIM Euroopa MV                       Euroopa meister (I koht))

Ski Junior 8-12 Lite IJSBA                                                    Euroopa meister (I koht)

Ski Junior 13-15 Lite IJSBA                                                  Euroopa meister  (I koht)

Ski Junior 8-12 Lite Challenge  IJSBA Maailma MV                                   III       koht   

Ski Junior 8-12 Lite IJSBA Maailma MV                                                     4.       koht

Ski Junior GP 3 (täiskasvanud) UIM Euroopa MV                                      4.       koht 

Ski Junior 13-15 Stock IJSBA Euroopa MV                                                III       koht  

Ski GP 3 (täiskasvanud)   Eesti MV                                                           I         koht

Ski Junior GP 3.3 (13-15a)  Eesti MV                                                         III       koht   

Treener:  Ott Reinaas

BRIGITTE    PANKER                                               orienteerumine         Kaiu PK

Eesti MV sprint N14                                                                                    II        koht  

Eesti MV tavarada  N 14                                                                               II        koht

Treener: Rutti Räbovoitra

MARIA        PALLING                                             plokkvibu                Käru PK

Eesti noorte sise MV – tidettide klassi  15m harjutuses                                     II     koht

Treener: Maarika Jäätma

VILLE  VILTOK    (Kristel Saarkoppel)                       võistlustants             Rapla VG

Ljubljana MK etapp standardtantsudes                                                            6.        koht

Hamina MK etapp standardtantsudes                                                              III       koht

Szeged MK etapp Noored standardtantsudes                                                    5.        koht

Szeged MK etapp Rising Star standartantsudes                                               6.        koht

Zagreb MK etapp Noored standardtantsudes                                                  4.        koht

Krasnogorsk MK etapp Rising Star standardtatnsudes                                      I        koht   

Treenerid:  Jörgen Kapp

                  Mari Piksar

OLLE  VILTOK     (Karoliina Smiltinš)                       võistlustants             Rapla VG

Savo MK etapp Noored standardtantsudes                                            5.       koht

Hamina MK etapp Noored standardtantsudes                                       6.       koht

Zagreb MK etapp Noored standardtantsudes                                         6.       koht

Treenerid:  Jörgen Kapp

                  Mari Piksar

KRIS            TAIMRE                                                kabe                         Kohila G

MM noortele Türgi kabe minikadetid                                                              III koht

MM noortele Türgi kabe juuniorid                                                                 8.   koht

MM noortele rahvusvaheline kabe minikadetid                                                25. koht

MM noortele rahvusvaheline kabe välk minikadetid                                         30. koht

EM noortele rahvusvaheline kabe minikadetid                                                 15. koht

EM noortele rahvusvaheline kabe kiir minikadetid                                           22. koht

EM noortele rahvusvaheline kabe välk minikadetid                                          24. koht

Eesti MV rahvusvaheline kabe minikadetid                                                     II   koht

Eesti võistkondlik MV rahvusvaheline kabe juuniorid                                      III koht

Eesti võistkondlik MV vene kabe juuniorid                                                     III koht

Eesti kadettide meistrivõistlused vene kabes                                                    I    koht

Treenerid:  Irma Nahkor

                   Piret Viirma

MARJANA-KRISTIINA MERONEN                           laskmine                  RÜG/Aud.

EMSL Jõud MV 40 lasku õhupüssist 408,4 silma                                            I           koht

EMSL Jõud MV juunioride 60 lasku lamades 616,9 silma                                I          koht

EMSL Jõud MV juunioride 3×20 standardis 554 silma                                     III       koht

Eesti MV juunioride 60 lasku lamades 610,3 silma                                          III       koht

Baltic Cup juunioride 60 lasku lamades 614,6 silma                                         I          koht

Baltic Cup juunioride3x20 standardis 564 silma                                              III        koht

Treener:  Liivi Erm

MIHKEL  SALUJÕE                                                  motokross                Kohila  G

Eesti MV motokrossis quad 100,                                                                    III       koht

Äksi Junior Cup motokrossis                                                                         I         koht

Korvikunnide karikasari motokrossis                                                              I         koht

Treener:  Rain  Salujõe

MARTIN RÕÕS                                          jahipraktiline laskmine              Rapla VG

Eesti MV  kombineeritud harjutuses/ Komb.VSS+JKV meeskondlik                 III       koht

Eesti MV  kombineeritud harjutuses/ Komb.VSS+JKV juuniorid                      III       koht

Treener:   Ivar Rõõs

MAUR          KUURA                                                 judo                        Kohila G.

Eesti MV judos     kehakaalus-66kg)                                                     III   koht

Treener: Mart Kuura

TANEL                   TÄHEVÄLI                                invasport                    Rapla ÜG

Eesti MV ujumises  50m vabalt ujumises                                                        I         koht

Eesti MV ujumises 100m vabalt ujumises                                                      I         koht

Eesti MV ujumises  50m rinnuli ujumises                                                       I         koht

Eesti MV ujumises  50m liblikujumises                                                         II        koht

Eesti MV ujumises. 50m selili ujumises                                                          I         koht

Eesti MV ujumises 100m kompleksujumises                                                      I         koht

Treener: Leho Rohtla

STEN MARTIN      MAU                                         jõutõstmine                  Kehtna KHK

Eesti MV noortele  jõutõstmises kehakaalus -66kg                               I         koht

Treenerid:      Mihkel Laurits

                     Heino Maiste

MARTIN      MERESMAA                                      jõutõstmine                   Rapla VG

Eesti MV noortele klassikalises jõutõstmises kehakaalus -74kg           III       koht

Treenerid:      Mihkel Laurits

                     Heino Maiste

GERMO PIKANI-VANATUA                                  jõutõstmine                    Märjamaa G.

Eesti MV noorte klassikalises lamades surumises kehakaalus-66kg        II        koht

Treenerid:      Mihkel Laurits

                     Heino Maiste

ALLAN        ZUBOV                                              kergejõustik                 Kehtna PK           TV10 OS vabariiklik finaalvõistlus  kettaheites                                    III     koht

Juhendaja: Kadi Peedo

ANET           MARIPUU                                          kergejõustik                   Kohila G.           Eesti  MV  U18  100m jooks                                                                          II        koht

Baltimaade MV U18T  4x100m                                                                    I        koht

Treener:  Maarek  Laanmets

RASMUS      PIISANG                                             kergejõustik                  Kohila  G.           TV10 OS vabariiklik finaalvõistlus  kaugushüppes                                           III       koht

Rahvusvaheline XII  11.-13. Aastaste noorte kergejõustik 300m                        III       koht

Treener:  Maarek Laanmets

ANTON        KRUTOGOLOV                                  jalgpall                       Kohila  G.

Eesti MV noortele jalgpallis U17 eliitliiga                                                         I        koht

Treener:  Andres Koogas

MÄRTEN     MÄNNISTE                                         jalgpall                          Kohila  G.

Eesti MV noortele jalgpallis U17 esiliiga                                                           I        koht

Treener:   Erki Kesküla

MARTIN      VETKAL                                              jalgpall                       Kohila  G.

Eesti MV noortele jalgpallis U16 esiliiga                                                           I        koht

Treener:  Atko Väikmeri

JOONAS      SOOMRE                                              jalgpall                      Märjamaa G.

Eesti MV  FC Flora U21   esiliiga                                                                    4.      koht

MARTIN      TILK                                                     jalgpall                      Rapla ÜG

Eesti MV   U16  II liigas Raplamaa JK                                                              II      koht

Treener:  Alo Bärengrub

               Mati  Püü

TRIIN          SATSI                                                   jalgpall                      Valtu PK

Eesti MV   (N) II liigas Saku Sporting võistkonnas                                            I        koht

Treener:  Jan Harend

RIIN             SATSI                                                   jalgpall                        Valtu PK

Eesti MV   (N) II liigas Saku Sporting võistkonnas                                             I        koht

Treener:  Jan Harend

ANNABEL   JÄÄR                                                   jalgpall                       RVG/Wales.

Eesti MV   (N) II liigas Saku Sporting võistkonnas                                            I        koht

Treener:  Jan Harend

TRIINU        LILIENTHAL                                  vibusport                       Rapla ÜG

Eesti noorte sise MV – kadettide klassi                                                           I         koht

Eesti sise MV – täiskasvanute klassi                                                               6.        koht

Eesti noorte MV – kadettide klassi                                                                  II        koht

Eesti MV OR – täiskasvanute klassi                                                                II        koht

Eesti MV OR – täiskasvanute klassi segavõistkondlik                                       III       koht

Eesti MV OR – täiskasvanute klassi võistkondlik                                             I         koht

Eesti MV 1440 – täiskasvanute klassi                                                             5.        koht

Noorte MM – kadettide klassi                                                                        17.      koht

Noorte MM – kadettide klassi segavõistkondlik                                               6.       Koht

Treener:  Eve Kivilo

GITA            STAUB                                             vibusport                       Alu Kool

Eesti noorte MV – tidettide klassi                                                                   II        koht

Treener:  Eve Kivilo

KARL          KIVILO                                            vibusport                       Rapla ÜG

Eesti noorte sise MV – juunioride klassi                                                          I         koht

Eesti noorte MV – juunioride klassi                                                                I         koht

Eesti MV OR – täiskasvanute klassi segavõistkondlik                                       III       koht

Eesti MV OR – täiskasvanute klassi võistkondlik                                             II        koht

Eesti MV OR – täiskasvanute klassi                                                                II        koht

Noorte MM – juunioride klassi                                                                       57.      koht

Noorte MM – juunioride klassi segavõistkondlik                                              25.      koht

Noorte siseEM – juunioride klassi                                                                  41.      koht

Treener:  Raul Kivilo

Heily Tiitus                                                           maadlus                             Kivi-Vigala PK

EM sumomaadluses U14                                                                               5.        koht

Eesti MV naistemaadluses                                                                            I        koht

Treener: Jüri Nisumaa

Aron Aun                                                              maadlus                           Kivi-Vigala PK

EM sumomaadluses U14                                                                               5.        koht

Eesti MV sumomaadluses U14                                                                        I        koht

Treener: Jüri Nisumaa

Loore-Liisa Karus                                                 maadlus                        Vana-Vigala PK

Eesti MV sumomaadluses U14                                                                      II        koht

Eesti MV sumomaadluses U12                                                                       II         koht

Eesti MV sumomaadluses U10                                                                        I        koht

Treener:  Jüri Nisumaa

Rebecca Laidna                                                     maadlus                             Kivi-Vigala PK

Eesti MV sumomaadluses U10                                                                        I        koht

Treener: Jüri Nisumaa

Romanis Siiman                                                     maadlus                               Kivi-Vigala PK

Eesti MV sumomaadluses U12                                                                        I        koht

Treener: Jüri Nisumaa

Heidi Laasma                                                    maadlus                      Kivi-Vigala PK

Eesti MV sumomaadluses U8                                                                         I        koht

Treener:  Jüri Nisumaa

Mariette Liigend                                               maadlus                    Vana-Vigala PK

Eesti MV sumomaadluses U14                                                                        I        koht

Eesti MV sumomaadluses U12                                                                        I        koht

Treener:  Jüri Nisumaa

Sandra Plamus                                                  maadlus                          Vana-Vigala PK

Euroopa MV sumomaadluses U14                                                       III       koht

Eesti MV sumomaadluses U12                                                                        I        koht

Eesti MV sumomaadluses U14                                                                        I        koht

Eesti MV sumomaadluses U16                                                                        I        koht

Treener:  Olev Nisumaa

Siret Plamus                                            maadlus                                 Vana-Vigala PK

Eesti MV sumomaadluses U12                                                                        I        koht

Eesti MV sumomaadluses U10                                                                        I        koht

Treener: Olev Nisumaa

.

Karl-Rasmus Lehismets                                     maadlus                    Vana-Vigala PK

Eesti MV sumomaadluses U10                                                                        I        koht

Treener: Olev Nisumaa

Kristjan Vodolaztšenko                                     maadlus               V-Vig.PK /Pärnu KHK

Eesti MV kreeka-rooma maadluses U17                                                II       koht

Eesti MV vabamaadluses U17                                                                         II       koht

Eesti MV vabamaadluses täiskasvanutele                                              III       koht

Eesti MV kreeka-rooma maadluses U20                                                I        koht

Treener: Olev Nisumaa

Andreas Välis                                                    maadlus                    V-Vig./Aud.

Põhjamaade MV kreeka-rooma maadluses U20                                     III       koht

Eesti MV kreeka-rooma maadluses täiskasvanutele                                           II       koht

Eesti MV kreeka-rooma maadluses U20                                                II       koht

Eesti MV vabamaadluses U20                                                                         I        koht

Treenerid:  Ivar Kotkas

      Olev Nisumaa

Karlos Panfilov                                                 maadlus                                      Märjamaa G

Eesti MV sumomaadluses U10                                                                      III       koht

Treener:   Harri Koiduste

                 Olari Suislep

.

Sander Roosileht                                                       maadlus                              Kivi-Vigala PK

Eesti MV sumomaadluses täiskasvanutele                                             III       koht

Eesti MV kreeka-rooma maadluses U15                                                I        koht

Treener:   Harri Koiduste

                Jüri Nisumaa

Ardo Pajur                                                                maadlus                        Aud.

Euroopa MV kreeka-rooma maadluses U20                                          18.      koht

Põhjamaade MV kreeka-rooma maadluses U20                                     II       koht

Eesti MV kreeka-rooma maadluses täiskasvanutele                               III       koht

Eesti MV kreeka-rooma maadluses U20                                                         I        koht

Treenerid:  Harri Koiduste

                     Ivar Kotkas

ARTUR        VITITIN                                                 maadlus                          Kehtna/Aud.

Eesti MV vabamaadluses juunioride klass                                            I      koht

Soome MV kr-rooma juunioride klass                                                            I      koht

Eesti MV kr.-rooma maadluses                                                                       I      koht

Eesti MV kr.-rooma täiskasvanute klass                                                          III    koht

UWW, Kristjan Palusalu MÄV kr.-rooma maadluses                                       III    koht

UWW, Kristjan Palusalu MÄV vabamaadluses                                               III    koht

Treenerid: Leon Reitsak

       Ivar Kotkas

RAGNE                  RAHUOJA                                 võrkpall                     Rapla ÜG

Eesti MV  U16  Palusalu Spordiklubi võistkonnas                                                I          koht

Baltimaade  KV  võrkpallis Palusalu Spordiklubi võistkonnas                           III       koht

Treenerid:    Tarmo  Rahuoja

                   Anatoli Kuprijanovits

ANNI-LY                ABEL                                          võrkpall             KohilaG /Aud.

Baltimaade KV  U17 juunioridele Palusalu Spordiklubi võistkonnas                 III       koht

Treener: Peeter Vahtra

KERTU                  LAAK                                          võrkpall              KohilaG /Aud.

Euroopa Meistrite liiga 2.ringijõudmine ja CEV Cupil 16 parema seas olemine

Treener:  Peeter Vahtra

KARMEN               MEREKÜLA                               võrkpall              KohilaG /Aud.

Euroopa Meistrite liiga 2.ringijõudmine ja CEV Cupil 16 parema seas olemine

Treener:  Peeter Vahtra

EGERT                   ROODI                                         rannavõrkpall              Kohila G.

Eesti noorte MV  U14 rannavõrkpallis                                                        I   koht

Treener:   Madis Kesküla

MAREK                  RUUT                                          korvpall                  Rapla ÜG

Eesti MV korvpallis  AVIS Rapla meeskonna koosseisus:                          II    koht

Peatreener: Aivar Kuusmaa

Treener:      Toomas Annuk

 GREGOR              ILVES                                          korvpall                    Rapla VG

Eesti MV korvpallis  AVIS Rapla meeskonna koosseisus:                          II    koht

Peatreener: Aivar Kuusmaa

Treener:      Toomas Annuk

KRISTIN                 RUNNEL                                     korvpall                  Rapla VG

Eesti MV korvpallis  naisteliigas FCR/Rapla KK  koosseisus:                      I    koht

Balti Liigas  FCR/Rapla KK koosseisus:                                                     II    koht

Peatreener: Howard Frier

Treener:      Gerly Kostla

KATARINA            TAMM                                         korvpall                    Rapla VG

Eesti MV korvpallis  naisteliigas FCR/Rapla KK  koosseisus:                      I    koht

Balti Liigas  FCR/Rapla KK koosseisus:                                                     II    koht

Peatreener: Howard Frier

Treener:      Gerly Kostla

ANGEELIKA          RÜÜTALU                                  korvpall                         Rapla ÜG

EKSL „Osavaim korvpallur” 6.-7.klass T- ind. arvestuses                          II    koht

Treenerid:    Kaia Milling

                     Toomas Annuk

KARDO                  KILK                                            korvpall                         Rapla ÜG

EKSL „Osavaim korvpallur” 6.-7.klass P- ind. arvestuses                          II    koht

Treenerid:    Viljo Sinikas

                     Toomas Annuk

INO                         KURG                                           korvpall                         Rapla ÜG

EKSL „Osavaim korvpallur” 6.-7.klass P- ind. arvestuses                          III   koht

Treenerid:    Viljo Sinikas

                     Toomas Annuk

KARL  JORDAN    KARP                                           korvpall                         Rapla VG

EKSL „Osavaim korvpallur” 6.-7.klass P- ind. arvestuses                          I   koht

Treenerid:    Viljo Sinikas              

MARKUS               RUUBEL                                     korvpall                         Rapla ÜG

EKSL „Osavaim korvpallur” 8.-9.klass P- ind. arvestuses                          I   koht

Treenerid:    Viljo Sinikas

                     Toomas Annuk

ROBI                      VANEM                                       korvpall                         Kohila G.

EKSL „Osavaim korvpallur” 8.-9.klass P- ind. arvestuses                          II   koht

Treenerid:    Viljo Sinikas

                     Toomas Annuk

VÕISTKONNAD: 2017

EKSL   6.-9. Klasside tütarlaste  jalgpall (ML)          Valtu PK                     II koht

RIIN                        SATSI

TRIIN                      SATSI

GERDA                   SAKS

GERDA                   METSALLIK

AGNES                    PALANDI

ELISE                      KREUZ

EGLE                      RAUDSEP

EMILY                    KIO

LIISA                      LINK

Treener:  Andres Saks

EKSL    1.-5. Klasside tütarlaste  jalgpall                                Kohila G.                 II koht

SASKIA                  LUKKONEN

LIISI                       RUMP

RUTH                     HANSAR

MARLEEN              MILJAND

KEA KRISTIIN        LAANMETS

ELISET                   REINUMÄE

HELIISE                  AASA

Õpetaja:    Leo Hansar

.

EKSL „Osavaim korvpallur“ üldarvestus                    Rapla  ÜG               I  koht

LISETE                   VETESINA

ANGEELIKA           RÜÜTALU          

ANNA- MARIA       TAMBERG   

GERLIN                  MAIDE         

KRISTIN                 ÕISPUU

JAZMIN ELIZABETH   KARP

FRIDA                    KESKÜLA

ERIK                       PÄRNAPUU

KARDO                  KILK         

INO                         KURG       

MARKUS                RUUBEL  

TANIEL                  ALUMETS

JOHAN MARCUS    TAMBERG

JAN    MÄRTEN      RATAS

Treenerid:       Kaia Milling

                     Viljo Sinikas

                     Toomas Annuk

EKSL „Osavaim korvpallur” 6.-7.klass tüdrukud        Rapla ÜG                I  koht

LISETE                   VETESINA        

ANGEELIKA           RÜÜTALU          

ANNA-M ARIA       TAMBERG

GERLIN                  MAIDE

Treenerid:      Kaia Milling

                     Toomas Annuk

EKSL „Osavaim korvpallur” 6.-7.klass poisid                       Rapla ÜG                  I   koht

ERIK                       PÄRNAPUU

KARDO                  KILK

INO                         KURG

Treenerid:      Viljo Sinikas

            Toomas Annuk

EKSL „Osavaim korvpallur” 6.-7.klass poisid                       Rapla VG                  II   koht

KARL JORDAN       KARP

MARCUS                SADÕHOV

MÄRTEN                LAURIMAA

SILVER                   LOORENTS

Treener:         Viljo Sinikas

EKSL „Osavaim korvpallur” 8.-9.klass poisid                       Rapla ÜG                  I    koht

MARKUS                RUUBEL              

TANIEL                  ALUMETS

JOHAN MARCUS    TAMBERG

JAN MÄRTEN         RATAS

Treenerid:      Viljo Sinikas

            Toomas Annuk

EKSL „Osavaim korvpallur” 8.-9.klass poisid                        Kohila G.                 III   koht

JANNO                   KALMET             

ROBI                       VANEM

KEVIN                    KARHU

Treenerid:      Jüri Pritšin

            Kaur Heinaru

EKSL Sportland 3×3 korvpalli finaal 4.-5.kl. poisid                 Kohila G.               II    koht  

ANDRUS                KAPSI

HENRI                    VANEM

OLIVER                  ORRO

MARKUS                NELK

Treenerid:      Jüri Pritšin

                       Kaur Heinaru

EKSL  rahvastepalli finaal   1.-3. kl. tüdrukud                        Rapla ÜG             III       koht

EMILY                    NELSON

KEIT LIIS                KÕIV

LISANDRA             VETESINA

MARTA                  LÄÄN

AGNES                   LAUGAMETS
BIA                         ALLER

LORELII                 ESTAAL

Õpetaja:     Tiiu Kosk

EKSL  Kooliliiga (6.-9.kl) võrkpall  tütarlapsed                      Rapla ÜG          I     koht

LIISA-LOTTA         TÕKKE

JAEL                       SCHELEJEV

MINNI                    ÕUNMAA

ELINA                    LIIBAK

GRETE- LIIS           RIDAR

LISETE                   PARVE

CAMILLA               KÄNNOLA

BETRA                   KÄSPER

Treener: Erika Sefer-Müller

.

EKSL Miniliiga võrkpall tütarlapsed                           Kohila G.                  II      koht

EMMA-LOTA         PIIRMETS

GERDA                   SCHOTTER

MARI-LY                TALAS

FIONA                    PÄRNAT

ELIISA                    NEIGO

MELANI                 VAHESAAR

HELEN                   HALJASORG

Treener:   Ingrid Kangur

.

EKSL Miniliiga võrkpall poeglapsed                            Kohila G.                  I       koht

EGERT                    ROODI

MARKUS                POOMANN  

ANDRI RAIT           SCHULTS

KRISTEN                KANGUR

PAUL MIHKEL       MAASALU

HEIGO                    TAMBERG

STEN-MARKUS      TAASVÄLI

Treener:   Madis Kesküla

.

EKSL 1.-3.klasside  tütarlaste rahvastepall                   Kohila G.                  I       koht

REBECCA               PENT

ANNABEL              KOKKA

GLORIA                  VAAP

ELISABETH            VOOJÄRV

MIA                        KÕRVE

LAURA-LISETTE   OSOL

LISETTE                 HALMAN

MERIBEL               VISNAPUU  

Juhendajad:   Ingrid Kangur

EKSL 4.-5.klasside  tütarlaste rahvastepall         Kohila G   võistkond                      I           koht

MIIA-MARI             PIIRMETS

HELEN                    HALJASORG

MAARJA                PÄRG

KEA KRISTIIN        LAANMETS

ELIS                        PRUNT

LILIAN                   HALJASORG

MERILI                   HEINARU

Juhendajad:   Ingrid Kangur

EKSL  spordimälumäng „Bumerang”finaal                  Rapla VG                II       koht

NELE                      NOVEK

HENDRIK               PETERSON

MIHKEL                 RÄÄK

STEN                      TEPNER

Juhendaja:    Peep Vahtrik

.

EKSL  laskmise võistkondlik võistlus                           Käru PK                  III     koht

KAROLIINE            KARU

KEELIKA                RUDDI

MARIAN                 HUNT

RASMUS                HUNT

Treener:    Margus  Oks

.

EKSL 6.-9.klasside  korvpall (ML) poeglastele   Märjamaa G. võistkond     III      koht

TAAVI                    TOIMETAJA

MARTEN                POHLA

KAIRO                    RAIDMETS

KAUR                     KOLLIN

ELVIS                     TOOMISTU

ANDRES                 PETJÄRV

RAUL                     KRAUSBERG

Treener:        Kalle Kollin

Balti Liiga   võrkpall                               Kohila VK  võistkonnas                II       koht

KERTU                   LAAK

KARMEN                MEREKÜLA

ANDRA                  AAVIK

REELIKA                PIIRSALU

ANNI-LY                ABEL

Treenerid:      Peeter Vahtra

                      Ingrid Kangur

Eesti  MV U20 tütarlastele  võrkpall        Kohila VK  võistkond                   I        koht

KERTU                   LAAK

ANNE MARIT         MEREKÜLA

KARMEN                MEREKÜLA

ANNABEL              KATTAI

ANDRA                  AAVIK

LIISI                       RUMP

REELIKA                PIIRSALU

ANNI-LY                ABEL

KARMEL                KIBUVITS

EVA-LOTTA           SIKKA

Treener:        Ingrid Kangur

Eesti MV    võrkpallis                             Kohila VK  võistkond                   I        koht

KERTU                   LAAK

KARMEN                MEREKÜLA

ANDRA                  AAVIK

REELIKA                PIIRSALU

ANNI-LY                ABEL

Treenerid:      Peeter Vahtra

                      Ingrid Kangur

Eesti noorte MV U12 tütarlaste võrkpall       Kohila VK  võistkond              I         koht

ELIS                        PRUNT

MELANIE               NARJANEN

REBECCA               PENT

GREETE                 PETERS

MAARJA                PÄRG

MERILI                   HEINARU

LILIAN                   HALJASORG

Treenerid:      Ingrid Kangur

                       Katleen Kangur  

Eesti noorte MV U12 poeglaste võrkpall         Kohila VK  võistkond             I        koht

STEN-MARKUS      TAASVÄLI

PAUL MIHKEL       MAASALU  

TOREN HOLDER    VAHESAAR

ARTUS LEO MARCO KLEMM

ROBERT HEINRICH  OOLMA

RIKO                      ILUMÄE

JASPER                   JAKOBSON

Treenerid.     Madis Kesküla

                    Paul  Piirmets

Eesti noorte MV U12 poeglaste võrkpall         ATO  VK  võistkond               II       koht

RANEL                   RAHUOJA               Rapla ÜG

KARL EERIK          LÄÄNARU              Rapla VG

GABRIEL                VELBERG               Rapla VG

PAUL-EERIK          PIHLAKAS             Rapla VG

Treener:     Tarmo Rahuoja       

Eesti noorte MV    korvpall    PU14         Rapla KK  võistkond                   III     koht

OTTO                      ERMANN                Rapla VG

JORDAN                 KARP                      Rapla VG

KARDO                  KILK                       Rapla ÜG

INO                         KURG                     Rapla ÜG

MARKUS                LADOGA                Kohila G.

MÄRTEN                LAURIMAA            Rapla VG

SILVER                   LOORENTS             Rapla VG

MARTIN                 ORUSTE                 Rapla ÜG

ERIK                       PÄRNAPUU            Rapla ÜG

KARL-ERIK            RAJASALU             Rapla ÜG

MARCUS                SADÕHOV              Rapla VG

Treenerid:      Viljo Sinikas

                     Kalle Kollin

Eesti noorte MV    korvpall   TU18                    Rapla KK  võistkond         III     koht

ERLE                      JAANUS                  Rapla ÜG

KRISTIN                 RUNNEL                 Rapla VG

TIINA                     TRAUMANN           Rapla VG

LAURA                   TAMM                    Rapla VG

KRISTIN                 ÕISPUU                  Rapla ÜG

KRISTEL                NIPERNADI            Rapla VG

BERIT                     REINU                    Rapla ÜG

KATARINA            TAMM                    Rapla VG

SIGDI                      MÄGI                      Kohila G.

KATRIN                  SILDE                     Rapla ÜG

Peatreener:    Toomas Annuk

Treenerid:      Tiiu Kosk

                     Kaia Milling

Raplamaa JK U16 (2002.a. ja hiljem sündinud). II liiga                           II      koht

KEVIN  KAAREL            PRAZERES  RITA                       Rapla ÜG

AHTO                             LIIVAMÄGI                                 Rapla ÜG

ROBIN                           KALJUMÄE                                 Rapla ÜG

STEN-ERIC                    ANDREJEV                                Rapla VG

PÄRTEL                         AVISTE                                        Märjamaa G.

ERLEND                        PETTAI                                        Märjamaa G.

KAREL                            KALDMA                                     Märjamaa G.

CHRISTOPHER ROBIN  LAJA                                          Rapla ÜG

KAREL                            KADARIK                                    Rapla ÜG

MARTIN                        TILK                                            Rapla ÜG

BRENET                        ROHTOJA                                   Rapla ÜG

RAIT                               ELFENBEIN                                Märjamaa G.

ERICH-RAIMOND        STEPANJUGA                            Rapla VG

MART                            KILUMETS                                  Märjamaa G.

TAAVI                            KALA                                           Kohila G.

KARL  ERIK                    STRANDBERG                            Rapla VG

HEIKI                             VAABEL                                      Kehtna PK

STEN  RASMUS            KOORT                                       Kehtna PK

STEN                              LUIGE                                        Rapla VG

SANDER                        ILLIPE                                         Valtu  PK

Treenerid:        Mati Püü

                           Lauri Mõttus

Eesti noorte ja täiskasvanute koondislased   2017 aastal:

Eesti noormeeste koondise kandidaadid korvpallis:

JOONAS                RIISMAA               U16                         Märjamaa G.

JOHANNES           KIRSIPUU             U15;U16                 Märjamaa G.

ELVIS                    TOOMISTU           U16                         Märjamaa G.

Treener:  Kalle Kollin

ANDRES                PETJÄRV              U15                         Märjamaa G.

RANDO                  KRISTAL               U15                         Valgu PK

Peatreener:  Kalle Kollin

Abitreener:  Jüri Pritšin

ANGEELIKA          RÜÜTALU              U14                         Rapla ÜG

TRIINE                  ROOSALU              U14                         Rapla ÜG

Treener:  Kaia Milling

KARDO                  KILK                      U14                         Rapla ÜG

ERIK                      PÄRNAPUU           U14                         Rapla ÜG

Treener:  Viljo Sinikas

KRISTIN                RUNNEL                U16                         Rapla VG

KATARINA            TAMM                    U18                         Rapla VG

GREGOR               ILVES                     U18                         Rapla VG

Treener:  Toomas Annuk

Eesti koondise liige juunioride vanusklassis kreeka-rooma maadluses:

ARTUR      VITITIN                                                                   Kehtna/Aud.

Treenerid: Leon  Reitsak

                Ivar    Kotkas

Eesti noortekoondis  jalgpallis:

ANTON      KRUTOGOLOV           U17                                  Kohila G.

Treener: Norbert Hurt

MARTIN   VETKAL                        U15                                  Kohila G.

Treener: Jan Harend

AIDEN       MADISSON                   U15                                  Kohila G.

Treener:  Jan Harend      

TRIIN           SATSI                                TU17, TU19                      Valtu  PK

Treener:  Jan Harend

RIIN             SATSI                               TU17, TU19                       Valtu PK

Treener:  Jan Harend

ANNABEL    JÄÄR                               TU17, TU19                      RVG/Wales.

Treener:       Jan Harend

JOONAS      SOOMRE                          U17                                   Märjamaa G.

MARTIN      TILK                                  U16                                   Rapla ÜG

Treener:       Alo Bärengrub

                     Mati Püü

ROBIN         KALJUMÄE                      U15                                   Rapla ÜG

Treener:      Mati Püü

                    Lauri Mõttus

Eesti noortekoondis  vibulaskmises:

TRIINU        LILIENTHAL                                                             Rapla ÜG

Treener:   Eve Kivilo

KARL          KIVILO                                                                       Rapla ÜG

Treener:   Raul  Kivilo

Eesti noortekoondis  kergejõustikus:

ANET           MARIPUU                        U18                                   Kohila G.

Treener:Maarek Laanmets

Eesti noortekoondis  võrkpallis ja rannavõrkpallis:

RAGNE        RAHUOJA                        U16                                    Rapla ÜG

Treenerid:      Peeter Vahtra

                     Gertti Külm

Eesti noortekoondis  võrkpallis:

KERTU                   LAAK                                           Kohila G/Aud.

ANNI-LY                ABEL                                          Kohila G/Aud.

KARMEN               MEREKÜLA                               Kohila G

Treener:        Peeter Vahtra

 Eesti naistekoondis võrkpallis:

KERTU                   LAAK                                           Kohila G/Aud.

Treener:        Peeter Vahtra

Tänatakse järgmisi koole aktiivse osalemise eest maakonna koolinoorte  võistlustel 2016/2017.õppeaastal.

Gümnaasiumide grupis osutus aktiivsemaks

Rapla Vesiroosigümnaasium

Direktor: Jaan Reimund

Kehalise kasvatuse õpetajad:

Ingrid Lenk

 Monika Ruut

 Risto Ütsmüts

 Viljo Sinikas

Põhikoolide grupis (suured PK)

Kehtna Põhikool

Direktor: Liivi Siim

  Kristiine Vahtramäe

Kehalise kasvatuse õpetaja:

Kadi Peedo

Väikesed +Algkoolide

Valgu PK

Direktor: Ants Riismaa

Kehalise kasvatuse õpetaja:

 Bruno Born

 EKSL ja Raplama aasta spordisõbralikum õpetaja:  ANDRES SAKS

Powered by Dokumendid

Andres Liiv ja Kristin Vaha - tantsimine

Bulgaaria Varna CSIT World Championships Classic Showdance maailmameistrid (I koht), (4); Austria Schladming CSIT World Championships Adult Master Standard hõbemedalid (II koht), (15); Itaalia Emilia Romagna CSIT World Sport Games Dancesport Adult Master Standard hõbemedalid (II koht), (15)

Piibe Tammemäe - rogain/ rattaorienteer.

Rogaini MM, USA võistkondlik naiste võistlusklass II koht (25); Rattaorienteerumise EM Portugalis – sprint 9.koht (37)

Indrek Ruut - korvpall

Korvpalli II liiga I koht (Rapla Korvpallikool); Korvpalli PU18 EMV II koht (Rapla Korvpallikool); Korvpalli PU18 karikavõistluste II koht (Rapla Korvpallikool)

Kaia Milling - korvpall

TU16 korvpalli karikavõistluste I koht (Rapla Korvpallikool); TU16 korvpalli EMV II koht (Rapla Korvpallikool); TU19 korvpalli EMV II koht (Rapla Korvpallikool)

Kaitseliidu Rapla maleva saalihoki naiskond - saalihoki

Eesti Energialiiga MV I koht 2023 (7); Energialiiga karikavõistluste I koht (6); Energialiiga tänavahokivõistlus I koht (4)

JVK Ilves naiskond - vibulaskmine

Eesti MV olümpiaringi harjutus 2. koht (Triinu Lilienthal, Eve Kivilo, Bessi Kasak)(6)

Rapla Korvpallikool PU18/II liiga - korvpall

II liiga I koht; PU18 EMV II koht; PU18 karikavõistluste II koht

Kadi Aladinid - tantsimine

Artistliku tantsu Maailmameistrivõistlused 1.koht- Filmi ja muusikali kategooria(2); 3.koht- Artistlik Šõu kategooria; Happy Dancers Baltic Cup(6) 2.koht Jazz noored 1 (11)

Rapla Jooksuklubi - kergejõustik

Eesti MV Meeste 4x1500m II Koht (Kevin Jõesoo, Sander Piik, Sten Ütsmüts, Kalev Hõlpus)(5)

Carmen Peussa - ratsutamine

Eesti MV ratsutamise kolmevõistluses harrastajate võistlusklassis (CCN 90) I koht(9); 2023.a.absoluutvõitja Eesti ratsutamise kolmevõistluse harrastajate klassis(14); Tallinn International Horse Show, takistussõit 5.koht(19)

Mariette Liigend - sumomaadlus

Euroopa MV U18 I koht(8); Euroopa MV U23 II koht(7); Maailma MV U18 III koht(8)

Kertu Laak - võrkpall

Eesti rahvusnaiskonnas Euroopa Hõbeliigas I koht; RC Cannes mängija (Prantsusmaa) klubihooaeg – 8.koht; Prantsusmaa KV II koht

Triinu Lilienthal - vibulaskmine

Baltimaade MV I koht (15); Baltimaade siseMV I koht (17); Eesti MV olümpiaringi harjutus I koht (22)

Ragne Rahuoja - võrkpall

Eesti MV I koht (TalTech/Tradehouse)

Karl Kivilo - vibulaskmine

Baltimaade siseMV 2. koht(24); Eesti siseMV 3. koht(19); Eesti MV 1440 harjutus 3. koht(13)

Lauri Erm - laskmine

Eesti MV finaal õhupüss 60 lasku 5.koht(68); Eesti MV 300m standardpüss 3×20 lasku III koht(7); Eesti MV lamades 60 lasku 7.koht(27)

Timmo Tammemäe - rogain

Rogaini MM USA, võistkondlik meeste klass I koht (56); Rogaini EM Soome, võistkondlik meeste klass I koht(86); Seiklusspordi MM LAV, 4-liikmeline võistkond III koht(108)

Elvis Leinberg - autosport

Eest MV rahvarallis masinaklass 2WD-VE I koht; Eesti MV rahvaralli sprindis I koht;

Nora Haas - vibulaskmine

Eesti noorte karikavõistlused U18 I koht (17); Eesti noorte MV U18 III koht (17); Eesti täiskasvanute MV 1440 harjutus 6. koht (11)

Susanna Sule - laskmine

Maailmameistrivõistlus N võistlusklass õhupüss 60 lasku 91.koht(140); Euroopa MV N20 õhkrelv õhupüss 60 lasku 49.koht(67); Balti karikavõistlus N20 kolm asendit 3x20l. I koht(21)

Perekond Vain - aasta sportlikuim pere

Perekond Vain – ema Ly, isa Tarmo ning lapsed Gregor, Liseth, Marko ja Melinda.

Vainude peres hoiavad sportlikku lippu kõige kõrgemal pere keskmised lapsed Liseth ja Marko, kuid spordipisik ei ole möödunud ka teistest. Liseth on korvpallis jõudnud oma vanuste Eesti tippu esindades Rapla Korvpallikooli U19 vanuses ja naiste meistriliigas, samuti on ta Eesti noortekoondise liige korvpallis ning aktiivne koolispordis paljudel erinevatel aladel. Marko on tubli Raplamaa Rattaklubi Komo sportlane, kes lööb aktiivselt ja tulemuslikult kaasa ratta- ja suusaspordis ning jooksmises. Pere noorim tütar Melinda proovib kätt nii korvpallis kui kestvusspordis Komos ja otsib veel oma õiget sportlikku rada. Vanima venna Gregori põhikutsumuseks on muusika, kuid sportlikud eluviisid on olulisel kohal ka tema elus.

Pereisa Tarmo ja ema Ly toetavad oma laste sportimist nõu ja jõuga ning ei puudu ka otsene eeskuju. Nooruses on mõlemad osalenud korvpallitreeningutel ning isa Tarmo on rattaklubi Komo aktiivne liige ka tänaseni, toetamas rajal nooremat põlve kui ka ise võisteldes.

Eve Kivilo - vibulaskmine

Eesti siseMV veteranid 50+ 1. koht (2); Eesti MV 1440 harjutus veteranid 60+ 1. koht (1); Eesti sise karikavõistlused veteranid 60+ 1. koht (1)

Mihkel Laurits - jõutõstmine

Veteranide MM lamades surumises, LAV, M70+, kehakaal -120 kg M70+ I k. (1); Veteranide EM jõutõstmises, Tšehhi, kogusumma kehakaal -105 kg, M70 + I k. (1); Veteranide MM klassikalises (varustuseta) lamades surumise, LAV, kehakaal 120 kg M70+ II k. (2)

Endel Kaasiku - laskmine

Eesti Seeniorid S75+ standardpüstol 20+20+20l. I koht(4); Põhjamaade Seeniorid 75+ olümpiakiirlaskmine 5.koht(9); Eesti MV M v.kl. Olümpiakiirlaskmine 15.koht(15)

Endi Tõnisma - laskmine

Eesti MV M võistlusklass jooksev metssiga 30+30l. III koht(19); Eesti MV M v.kl. jooksev metssiga 20+20l.mix 5.koht(19); Eesti MV M Kaiu LK võistkond jooksev metssiga 30+30l II koht(4)

Mati Tiidre - kergejõustik

Veteranide EM, Itaalia, teivashüpe M80 I k.(6); Eesti veteranide MV teivashüppes M80 I k. (1)

Aavo Kergand - kergejõustik

Veteranide EM Itaalia, 10 võistlus M70 III k.(14); Veteranide MM sisekergejõustikus Poola, 5-e võistlus M70 4.k(17) kaugushüpe M70 8.k(15)

Helle Tasane - kergejõustik

Baltimaade lahtised MV, N70 kaugushüpe I koht(2); Eesti veteranide MV, kettaheide N70 I koht(2); kuulitõuge N70 I koht(2)

Aili Kuldkepp - lauatennis

esti veteranide MV üksikmäng N70 III k. (6); Baltimaade veteranide MV üksikmäng N75 II k . (3); segapaar 70 III k. (6)

Tiiu Kosk - korvpall

FIMBA N60+ korvpalli MM I koht (14)

Lisandra Vetesina - korvpall

TU16 korvpalli karikavõistluste I koht (Rapla Korvpallikool)(5); TU16 korvpalli EMV II koht (Rapla Korvpallikool)(5); TU19 korvpalli EMV II koht (Rapla Korvpallikool)(6); TU16 korvpalli EM B-divisjoni IV koht

Liivi Erm - laskmine

Eesti MV N põhiklass, lamades 60l. 9.koht(11); Eesti seenioride MV 60lasku lamades I koht(6); Eestimaa Suvemängud N45+ õhupüss 40l. III koht(6)

Ranel Rahuoja - võrkpall

Eesti MV 2023 U20 I koht(SK Tats); Eesti MV U18 I koht (SK Tats); Eesti MV U18 I koht

Kristian Hallikmägi - rahvaralli

P18 Rahvaralli 2023 kokkuvõttes II koht(10); P18 rahvasprint 2023 kokkuvõttes I koht(13)

Janre Jõgi - kergejõustik

Eesti sise MV U18 kaugushüpe I koht(19); Baltimaade sise MV U18 kaugushüpe I koht(6); Euroopa Noorte OM kaugushüpe 4.koht(21)

Nikita Mežov - kreeka-rooma maadlus

Täiskasvanute EMV 5.koht(7); MM U-17 11.koht(30); Eesti MV U-17 III koht(8)

Mattias Reinaas - veemotosport

Jetid Ski GP 3 UIM MM Itaalia, I koht; Pro-AM Ski 4 Stroke Lites IJSBA World Series 2023 I koht (POL,FRA,USA,TAI); Pro-AM Ski Stock IJSBA World Series 2023 I koht (POL,FRA,USA,TAI)

Karmel Jano - kergejõustik

Eesti MV U18 1500m I koht(4); Baltimaade MV U18 1500m II koht(6); Eesti sise MV Naised 1500m III koht(4)

Kalev Hõlpus - kergejõustik

Eesti sise MV U23 3000m I koht(12); Eesti sise MV Mehed 3000m I koht(10); Euroopa võistk. MV-sed 3000m takist. 13.koht(16)