LAUATENNIS: Rapla Maakonna MV lauatennises Valtu Spordimajas

Ürituse detailid

Andres Liiv ja Kristin Vaha - tantsimine

Bulgaaria Varna CSIT World Championships Classic Showdance maailmameistrid (I koht), (4); Austria Schladming CSIT World Championships Adult Master Standard hõbemedalid (II koht), (15); Itaalia Emilia Romagna CSIT World Sport Games Dancesport Adult Master Standard hõbemedalid (II koht), (15)

Piibe Tammemäe - rogain/ rattaorienteer.

Rogaini MM, USA võistkondlik naiste võistlusklass II koht (25); Rattaorienteerumise EM Portugalis – sprint 9.koht (37)

Indrek Ruut - korvpall

Korvpalli II liiga I koht (Rapla Korvpallikool); Korvpalli PU18 EMV II koht (Rapla Korvpallikool); Korvpalli PU18 karikavõistluste II koht (Rapla Korvpallikool)

Kaia Milling - korvpall

TU16 korvpalli karikavõistluste I koht (Rapla Korvpallikool); TU16 korvpalli EMV II koht (Rapla Korvpallikool); TU19 korvpalli EMV II koht (Rapla Korvpallikool)

Kaitseliidu Rapla maleva saalihoki naiskond - saalihoki

Eesti Energialiiga MV I koht 2023 (7); Energialiiga karikavõistluste I koht (6); Energialiiga tänavahokivõistlus I koht (4)

JVK Ilves naiskond - vibulaskmine

Eesti MV olümpiaringi harjutus 2. koht (Triinu Lilienthal, Eve Kivilo, Bessi Kasak)(6)

Rapla Korvpallikool PU18/II liiga - korvpall

II liiga I koht; PU18 EMV II koht; PU18 karikavõistluste II koht

Kadi Aladinid - tantsimine

Artistliku tantsu Maailmameistrivõistlused 1.koht- Filmi ja muusikali kategooria(2); 3.koht- Artistlik Šõu kategooria; Happy Dancers Baltic Cup(6) 2.koht Jazz noored 1 (11)

Rapla Jooksuklubi - kergejõustik

Eesti MV Meeste 4x1500m II Koht (Kevin Jõesoo, Sander Piik, Sten Ütsmüts, Kalev Hõlpus)(5)

Carmen Peussa - ratsutamine

Eesti MV ratsutamise kolmevõistluses harrastajate võistlusklassis (CCN 90) I koht(9); 2023.a.absoluutvõitja Eesti ratsutamise kolmevõistluse harrastajate klassis(14); Tallinn International Horse Show, takistussõit 5.koht(19)

Mariette Liigend - sumomaadlus

Euroopa MV U18 I koht(8); Euroopa MV U23 II koht(7); Maailma MV U18 III koht(8)

Kertu Laak - võrkpall

Eesti rahvusnaiskonnas Euroopa Hõbeliigas I koht; RC Cannes mängija (Prantsusmaa) klubihooaeg – 8.koht; Prantsusmaa KV II koht

Triinu Lilienthal - vibulaskmine

Baltimaade MV I koht (15); Baltimaade siseMV I koht (17); Eesti MV olümpiaringi harjutus I koht (22)

Ragne Rahuoja - võrkpall

Eesti MV I koht (TalTech/Tradehouse)

Karl Kivilo - vibulaskmine

Baltimaade siseMV 2. koht(24); Eesti siseMV 3. koht(19); Eesti MV 1440 harjutus 3. koht(13)

Lauri Erm - laskmine

Eesti MV finaal õhupüss 60 lasku 5.koht(68); Eesti MV 300m standardpüss 3×20 lasku III koht(7); Eesti MV lamades 60 lasku 7.koht(27)

Timmo Tammemäe - rogain

Rogaini MM USA, võistkondlik meeste klass I koht (56); Rogaini EM Soome, võistkondlik meeste klass I koht(86); Seiklusspordi MM LAV, 4-liikmeline võistkond III koht(108)

Elvis Leinberg - autosport

Eest MV rahvarallis masinaklass 2WD-VE I koht; Eesti MV rahvaralli sprindis I koht;

Nora Haas - vibulaskmine

Eesti noorte karikavõistlused U18 I koht (17); Eesti noorte MV U18 III koht (17); Eesti täiskasvanute MV 1440 harjutus 6. koht (11)

Susanna Sule - laskmine

Maailmameistrivõistlus N võistlusklass õhupüss 60 lasku 91.koht(140); Euroopa MV N20 õhkrelv õhupüss 60 lasku 49.koht(67); Balti karikavõistlus N20 kolm asendit 3x20l. I koht(21)

Perekond Vain - aasta sportlikuim pere

Perekond Vain – ema Ly, isa Tarmo ning lapsed Gregor, Liseth, Marko ja Melinda.

Vainude peres hoiavad sportlikku lippu kõige kõrgemal pere keskmised lapsed Liseth ja Marko, kuid spordipisik ei ole möödunud ka teistest. Liseth on korvpallis jõudnud oma vanuste Eesti tippu esindades Rapla Korvpallikooli U19 vanuses ja naiste meistriliigas, samuti on ta Eesti noortekoondise liige korvpallis ning aktiivne koolispordis paljudel erinevatel aladel. Marko on tubli Raplamaa Rattaklubi Komo sportlane, kes lööb aktiivselt ja tulemuslikult kaasa ratta- ja suusaspordis ning jooksmises. Pere noorim tütar Melinda proovib kätt nii korvpallis kui kestvusspordis Komos ja otsib veel oma õiget sportlikku rada. Vanima venna Gregori põhikutsumuseks on muusika, kuid sportlikud eluviisid on olulisel kohal ka tema elus.

Pereisa Tarmo ja ema Ly toetavad oma laste sportimist nõu ja jõuga ning ei puudu ka otsene eeskuju. Nooruses on mõlemad osalenud korvpallitreeningutel ning isa Tarmo on rattaklubi Komo aktiivne liige ka tänaseni, toetamas rajal nooremat põlve kui ka ise võisteldes.

Eve Kivilo - vibulaskmine

Eesti siseMV veteranid 50+ 1. koht (2); Eesti MV 1440 harjutus veteranid 60+ 1. koht (1); Eesti sise karikavõistlused veteranid 60+ 1. koht (1)

Mihkel Laurits - jõutõstmine

Veteranide MM lamades surumises, LAV, M70+, kehakaal -120 kg M70+ I k. (1); Veteranide EM jõutõstmises, Tšehhi, kogusumma kehakaal -105 kg, M70 + I k. (1); Veteranide MM klassikalises (varustuseta) lamades surumise, LAV, kehakaal 120 kg M70+ II k. (2)

Endel Kaasiku - laskmine

Eesti Seeniorid S75+ standardpüstol 20+20+20l. I koht(4); Põhjamaade Seeniorid 75+ olümpiakiirlaskmine 5.koht(9); Eesti MV M v.kl. Olümpiakiirlaskmine 15.koht(15)

Endi Tõnisma - laskmine

Eesti MV M võistlusklass jooksev metssiga 30+30l. III koht(19); Eesti MV M v.kl. jooksev metssiga 20+20l.mix 5.koht(19); Eesti MV M Kaiu LK võistkond jooksev metssiga 30+30l II koht(4)

Mati Tiidre - kergejõustik

Veteranide EM, Itaalia, teivashüpe M80 I k.(6); Eesti veteranide MV teivashüppes M80 I k. (1)

Aavo Kergand - kergejõustik

Veteranide EM Itaalia, 10 võistlus M70 III k.(14); Veteranide MM sisekergejõustikus Poola, 5-e võistlus M70 4.k(17) kaugushüpe M70 8.k(15)

Helle Tasane - kergejõustik

Baltimaade lahtised MV, N70 kaugushüpe I koht(2); Eesti veteranide MV, kettaheide N70 I koht(2); kuulitõuge N70 I koht(2)

Aili Kuldkepp - lauatennis

esti veteranide MV üksikmäng N70 III k. (6); Baltimaade veteranide MV üksikmäng N75 II k . (3); segapaar 70 III k. (6)

Tiiu Kosk - korvpall

FIMBA N60+ korvpalli MM I koht (14)

Lisandra Vetesina - korvpall

TU16 korvpalli karikavõistluste I koht (Rapla Korvpallikool)(5); TU16 korvpalli EMV II koht (Rapla Korvpallikool)(5); TU19 korvpalli EMV II koht (Rapla Korvpallikool)(6); TU16 korvpalli EM B-divisjoni IV koht

Liivi Erm - laskmine

Eesti MV N põhiklass, lamades 60l. 9.koht(11); Eesti seenioride MV 60lasku lamades I koht(6); Eestimaa Suvemängud N45+ õhupüss 40l. III koht(6)

Ranel Rahuoja - võrkpall

Eesti MV 2023 U20 I koht(SK Tats); Eesti MV U18 I koht (SK Tats); Eesti MV U18 I koht

Kristian Hallikmägi - rahvaralli

P18 Rahvaralli 2023 kokkuvõttes II koht(10); P18 rahvasprint 2023 kokkuvõttes I koht(13)

Janre Jõgi - kergejõustik

Eesti sise MV U18 kaugushüpe I koht(19); Baltimaade sise MV U18 kaugushüpe I koht(6); Euroopa Noorte OM kaugushüpe 4.koht(21)

Nikita Mežov - kreeka-rooma maadlus

Täiskasvanute EMV 5.koht(7); MM U-17 11.koht(30); Eesti MV U-17 III koht(8)

Mattias Reinaas - veemotosport

Jetid Ski GP 3 UIM MM Itaalia, I koht; Pro-AM Ski 4 Stroke Lites IJSBA World Series 2023 I koht (POL,FRA,USA,TAI); Pro-AM Ski Stock IJSBA World Series 2023 I koht (POL,FRA,USA,TAI)

Karmel Jano - kergejõustik

Eesti MV U18 1500m I koht(4); Baltimaade MV U18 1500m II koht(6); Eesti sise MV Naised 1500m III koht(4)

Kalev Hõlpus - kergejõustik

Eesti sise MV U23 3000m I koht(12); Eesti sise MV Mehed 3000m I koht(10); Euroopa võistk. MV-sed 3000m takist. 13.koht(16)